![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Maximas boikots. Aprobežotība vai degradācija ? (77)
Varbūt ne viens, ne otrs bet kaaut kas vēl ļaunāks ? Varbūt tā ir vienaldzība pret līdzās esošajiem ?
Kāpēc vēlēšanās nevar balsot "pret" konkrētu partiju? (17)
Kā domājiet, vai vēlētāju skaits pieaugtu, ja varētu balsot "PRET"? Es, piem., labprāt izmantotu tādu iespēju, jo ...
Ko Mēs izprotam zem apzīmējuma : Latvijas ekonomikas bēglis? (22)
Kāds Dienasgrāmatas ieraxts rosināja uzdot šo jautājumu OHOistiem. Kā izprotam,katrs no Mums,šo alegorisko ...
Jūsu viedoklis par tigotāju uzmācību? (33)
Jau kādreiz, tirgotāji uzbāzās- zombēja sabiedrību ar masu mēdijiem- reklāmām. Bija iespēja izvairīties. Šodienā ... | ||||||||