FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Otrdiena 22-04-2025 08:00  16

konors par īriju šobrīd

Conor McGregor

Presidential Bid, Tariffs, Erasing Irish Culture, and Deporting Rosie O’Donnell.

ir svarīgi dzirdēt par to, kas notiek īrijā.

man ir paziņas vācijā, zviedrijā, teksasā, kalifornijā un no visām pusēm, kad cilvēki ir droši, ka viņiem nedraud represijas, stāsta vienu un to pašu. un visos rietumos sāk celties cilvēki, kas nu ne pavisam nav glancēti politiķi.

angliski, pamēģini izmantot tulkošanas funkcijas, kaut ar titriem. atceries, ka latvijas elites ir piekritušas tam, kas šobrīd notiek ar īriju. vnk kloķis nav palaists vēl.

pērle, megina, ana es esmu laikam
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1290)
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Maximas boikots. Aprobežotība vai degradācija ? (77)
Varbūt ne viens, ne otrs bet kaaut kas vēl ļaunāks ? Varbūt tā ir vienaldzība pret līdzās esošajiem ?
Kāpēc vēlēšanās nevar balsot "pret" konkrētu partiju? (17)
Kā domājiet, vai vēlētāju skaits pieaugtu, ja varētu balsot "PRET"? Es, piem., labprāt izmantotu tādu iespēju, jo ...
Ko Mēs izprotam zem apzīmējuma : Latvijas ekonomikas bēglis? (22)
Kāds Dienasgrāmatas ieraxts rosināja uzdot šo jautājumu OHOistiem. Kā izprotam,katrs no Mums,šo alegorisko ...
Jūsu viedoklis par tigotāju uzmācību? (33)
Jau kādreiz, tirgotāji uzbāzās- zombēja sabiedrību ar masu mēdijiem- reklāmām. Bija iespēja izvairīties. Šodienā ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅