![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
CoCoSan: Ko daram? Sametamies?, nodokļu budžeta plāna izpildei..?
Mazais, a kur tava tēma par zobeniem pazuda? #1 2025-04-16 17:52 pavadonis1971: peec pasvaldibu veeleeshanaam simt punkti pvn buus uz 23% ja ne vairaak
nekustamaa nodoklis no jaunaa gada lielaaks. un protams degvielai akciize klaat.jo naftas cenas kriit.. p.s zobenu teemu juus neesat pelniijushi #2 2025-04-16 17:56 pavadonis1971: reaali.ja tie dati pareizi
tas tacu ir valsts defolts..nu nevar buut 30% disbalanss. volstriitaabtur nokrkit pa 10% un katastrofa..a te veesi 30% un vis ok.mediji klusee #3 2025-04-16 17:58 LaskovijMerzavec: smiltens, kā kautrīgs puiks
Paradija un noslēpa, bet daži turpina kladzināt
.
#4 2025-04-16 18:44 CoCoSan: Hihi, apdirsās mazais ar zobenu tēmu, neesam neesam pelnījuši kaunu tavā vietā ciest.
A ko tā satraucies par defaultu? Tu tak ne centa un sen kā neesi nodokļos samaksājis! Za što baroļisj, na to i naparoļisj. Reku i, kas notiek, ja nodokļus nemaksā. #5 2025-04-16 19:25 tracer: galigi neinteresanti diskuteet ar diviem vienmeer esoshajiem pajoliishiem😃
teemu riit izdzeesiishu.😃 netaisos te rakstit un apspriest ko ar mineetajiem pajoliishiem. paareejiem pie tirsas politika.tas nu skaidrs #6 2025-04-16 19:39 LaskovijMerzavec: Pārējiem pie tirsas - vaidēšana, tupa atgremošana un totāls domāšanas iztrūkums
#7 2025-04-16 20:00
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai oHo ir iespējams satikt arī kādu etnisko latgali ... (29)
E smu cēlies no ļoti senas latgaļu dzimtas. Mani divi radinieki,brāļi,pat pirmās Krievu okupācijas laikā,bija spiesti ...
Nesanākušais komunisms (42)
Kas traucēja 50 gadu laikā ieviest komunismu? PSRS pajuka attīstītā sociālisma stadijā.
Kā tas ir mūsu valstī iespējams? (98)
Kā daži valsts vīriņi drīkst notirgot ārzemju investoriem Latvijas valsts īpašumu? Gan jau sapratīsiet par ko jautāju, ...
Balsošana ar TUKŠU aploksni. (42)
Kāds ir jūsu viedoklis? Man šķiet , ja to darīs ĻOTI DAUDZI, tas beidzot izskanēs masu mēdijos kā protests pret šo ... | ||||||||