FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Trešdiena 09-04-2025 00:43 6  50

Šovs var sākties!

Šodien bija pēdējā diena, kad varēja iesniegt kandidātu sarakstus gaidāmajām pašvaldības vēlēšanām. Varēsim skatīties un klausīties pa televizoru un citām ierīcēm makaronu karināšanu (gaiļu cīņas). Ķeksēt no pastkastītes glancētus bukletus ar smaidīgām sejām. Pilsētu ielās parādīsies lieli plakāti, kur neviens neko negribēs pārdot, bet piedāvās sevi. e-pastos saņemsim vēstules un sociālajos tīklos nemitīgi kāds atgādinās, cik mēs esam svarīgi un nozīmīgi. Beidzot, būs interese par parastajiem cilvēkiem. Un nevienam nebūs svarīgi - tievs, resns, īss, garšs, ar kaķi vai bez, skrien krosu vai bezdē dīvānā. Divu mēnešu garumā būs mūsu "zvaigžņu stunda".

BERMUDU DIVSTŪRIS - MINIMUMS

Karma un drošinātāji Tagad garšīgāka dzīve
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~771)
Komentāri
straume22: Dzirdēju pa ausu galam, par vēlēšanām...K-hem. Esmu tievs, garš, ar kaķi UN nebezdē dīvānā"(pārmet krustu). Gribētu šogad balsot.
Man ir divi jautājumi elektorātam:
1). vai var atstāt divus kandidātus(kaimiņos dzīvo, kauns), nesabotējot balsošanā visas partijas kandidātus?
2). unj, ko darīt, ja uzskatu, ka viena-divas partijas nav leģitīmas -vai var izmest sarakstus atkritumu urnā?(notrauš sviedru lāsi),(no laukiem, nezin)
#1
2025-04-09 08:22
siikaa16: Visu var darīt. Tikai nedrīkst mājās uz lapiņas uzrakstīt savu sarakstu. To ielikt aploksnē un iemest urnā.
#4
2025-04-09 22:33
988: 🇬🇧 par trachuku! 🤣
#2
2025-04-09 09:10
siikaa16: Nevar zināt, kas dienās no viņa iznāks. Politologs Ijabs arī gudri runāja un kritizēja. Tad pēkšņi jau ES parlamentā sēž.
#5
2025-04-09 22:40
Paula6: Var jau iesmiet, ironizēt u.tt., bet tomēr ir jādomā ko ievēlam un cik deputātu savās pašvaldībās. Lai nav tā kā Jelgavas novadam, ka ik pa mēnešiem vai pusgadam jāmeklē jauni izpilddirektori un citi ierēdņi. Tas jau vien ir atkarīgs no vēlētājiem...
#3
2025-04-09 11:42
siikaa16: Reizēm jau arī cilvēki aizmirst no kurienes nākuši, kad tiek deputātos. Vienai daļai vēlētāju slikta atmiņa. Ik pa laikam, kāds atgriežas politikā un tiek ievēlēts.
#6
2025-04-09 23:02
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ar ko pārāks M. Bondars? (34)
Ar ko pārāks M. Bondars kā prezidenta kanditaats attiecībā pret prezidenta kandidātu E. Levitu? Izglītotā un sociāli ...
Kādēļ cilvēki nevar vienoties: uztaisām robotus, taksējam ... (15)
Cilvēki var vienoties, lai apslaktētu otrus, var vienoties pret klimata pārmaiņām, var vienoties lai par 8B uzceltu ...
Aizliegums fotografēt publisko izvadīšanu, Jūsu domas... (53)
Mulsina jaunā tradīcija - aizliegums fotografēt, kura sākās ar cimperlīgās hokejista sievas izlēcieniem. Izvadīšana ...
Diogēnisks jautājums (23)
kāpēc mūsu valstī tik daudz bomžu, bet tik maz filozofu?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅