![]() | |||
|
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Sanija_ dienasgrāmata
siikaa16: Tā bija Dieva zīme. Pirms uzsāki Santjago ceļu vajadzēja aizbraukt uz Krieviju un noiet no ciema līdz ciemam. Pēc tam tik spert kāju sakārtotajā, attīstītajā Eiropā.
#1 2025-04-06 02:24 wintere: Skaisti izskaties, kostīms foršs utt. Bet vai tieši tādu pašu rūdījumu nav iespējams iegūt pilnīgi jebkurā pārgājienā, arī nesaistītā ar svētceļojumiem?
#2 2025-04-06 10:01 Sanija_: Katram savs, savas izvēles un iespējas. Šajā gadījumā faktori, kas ietekmē - grupas dažādība, slodze, kopā pavadīto dienu skaits. Šādā komplektācijā transformācijas notiek ātrāk un spēcīgāk.
#3 2025-04-06 10:33 Bazhix: "Dievs katram iedod to, ko vari izturēt un, kas ir vajadzīgs attīstībai un izaugsmei." ir nepareizs apgalvojums. Ja Dievs eksistē, tad viņam ir vienalga, vari vai nevari izturēt. Pasaki kādam, kas mirst ar vēzi, ka Dievs dod tikai to, ko var izturēt :) Dievs dod viesuļvētras un zemestrīcas, jo cilvēki to var izturēt. Visi. Neviens tur neiet bojā...
#4 2025-04-06 10:47 pavadonis1971: tas taads bazniicas sauklis
dievs suuta gruutiibas lai tajaa saulee tu buutu stipraaks es to uztveru taa.baznicas teikto--- tj tagad dod to desmito tiesu man bazniicai lai varu labi dziivot..pretii sllot muuziigo laimi tur.aizsaulee..kuras esamiibu neviens nav pieraadijis. shie bauslji liidzigi kaa telefonkraapnieks..tj man naudu.es tev pretij soliijumu.. #5 2025-04-06 10:53 Epifanija: Žēl, ka ne visi izprot Dieva esamību un klātbūtni, bet labā ziņa ir tā, ka ir uz ko vēl tiekties, tikai var novēlēt interesi augt! Paldies, par jauko stāstu!
#7 2025-04-06 15:23
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Suvenīri no Norvēģijas (32)
Ko vislabāk ciemakukulim draugiem atvest no Norvēģijas? Vai tiesa ka trollīšus nedrīkst pirkt pa vienam,bet vēl labāk ...
Labās lietas un ērtības Latvijā? (17)
Man ir grēciņš ik pa laikam skatīties, kā beautyblogeres iepazīstina ar pilsētām, kur viņas dzīvo. Šovakar noskatījos ...
Lētas viesnīcas Sanktpeterburgā (9)
vai kāds zin samērā lētas viesnicas Sanktpeterburgā? Un cik tas būtu latos?
Ziedoši magoņu lauki Latvijā (7)
Varbūt kādam zināmi magoņu lauki Latvijā, kas šogad vēl zied, vēlams tuvāk Rīgai.
Vai LR pilsonis ieceļo vai atgriežas Latvijā? (48)
Lūdzu palīdziet ar pareizu formulējumu. Kā ir? Es līdz šim domāju, ka Latvija ir manas mājas un es vienmēr atgriežos ... | ||||||||