![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
LaskovijMerzavec: Velviens atgremorajs!
Preču kategorija Muitas nodoklis (ja >150 ) Apavi 1617% Apģērbi (kokvilna) 12% Elektronika (telefoni, planšetes) 0% (joprojām jāmaksā PVN) Datori, klēpjdatori 0% Auto detaļas 35% Rotaļlietas 04.7% Velosipēdi 14% Skrejriteņi (elektriskie) ~6% Somas, mugursomas 39% Pulksteņi 4.5% Kur Trev 39% #1 2025-04-04 12:51 tracer: Zetons fargo
Uzskatami tabulu paraadiiji. Lai te vieteejiem propagandoniem mutes aizbaaztu.ceram ciparus vini paziist A taa visi lamaa trampu..dusmojas eiropa ka neljauj vairs cakareet ameriku. Nepatik man tramps ukrainas jautaajumaa..bet ekonomikas jomaa malacis. Noseedinaas to eiropu un kiinu uz atejas poda.pelniti #2 2025-04-04 13:14 fargo: speciāli pieliku klāt video, kurā vienā brīdī tiek izskaidroti pirmajā tabulā redzamie cipari ļoti populari.
#3 2025-04-04 13:22 Bazhix: "Take milk, for instance. Within quota, the tariff is 7.5%. Over-quota milk faces a 241% tariff". Kāpēc šo nepiemini? Bet ieliec propogandas bildi?
#4 2025-04-04 13:38 Kontiki: Troļļiem jau ir uzdevums aizstāvēt Trampu, lai ko viņš darītu! Tagad tikai atliek gaidīt amerikānu "sajūsmu"par tarifu rezultātu - inflāciju un recesiju!
#5 2025-04-04 15:27 homo_ursus: Paldies. Man lēnām pielec cipari un visas šīs ekonomiskās štelles, bet cenšos pa graudiņam, pa graudiņam kaut ko ielasīt savā katliņā. Gribu kaut kā līdz kontiki vecumam papumpēt tās savas atlikušās smadzenītes.... nedod dies līdz minētā personāža vecumām tādu ķīseli galvā uzkrāt.
#6 2025-04-04 19:57 Ruu: Tev točna nekā cita darīt ņefig kā šitādas tabulas pētīt? Jebšu Tu Trampa, Makrona, Putina utt, padomnieks kura viedoklis vēŗā ņemts tiks?
#7 2025-04-04 20:45
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai bez ideoloģijas sabiedrība iznīkst? (15)
Vai varat piekrist apgalvojumam ka bez ideoloģijas sabiedrība iznīkst
"Mēs centāmies, lai šī nauda nebūtu uzdāvināta, bet tiešām ... (11)
Lembergs neko sliktu neesot gribējis Viņa pati pēc līguma nonākšanas atklātībā par savām attiecībām ar Lembergu ...
Ar ko Kaimiņš ir sliktāks par Bondaru? (26)
Ja jau tauta vēlās pasmieties tad var izvēlēties vēl labāku kandidātu prezidenta amatam.
Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti? (81)
Man pašam šī diena ir tāda kā visas citas dienas un īpašu pacēlumu un svētku sajūtu neizjūtu.Jo nav jau mums te Latvijā ...
Kad aizbrauks pēdējais ārsts .. (40)
kā tad jūs domājiet ārstēties? Diez zāļu sieviņas un riebējas vēl purvos dzīvo? | ||||||||