![]() | |||
|
|
Iepazīsties
80 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
wintere: Nesaprotu, kāpēc jāliek otram tas vieninieks, pat ja slikti izskatās. Tev no tā kļūst labāk, ja citām sagandē garīgo?
#1 2025-03-31 18:12 DanaL: Kur tu izlasīji, ka lieku vieniniekus, ja slikti izskatās???
Vēlreiz saku, man tā cilvēka izskats nav svarīgs, tālāk izlasi pati. #2 2025-03-31 18:15 Aranija: #1, tas ir cilvēka prastums. Normāli taču nav pieiet kādam klāt un pateikt-fui kur tu slikti izskaties, vai tev sūdīga frizūra. Var dabūt pa ķobi, tādēļ reālajā tā nedara. Bet te var, saēdušies drosmi.
#3 2025-03-31 19:03 DanaL: Šis gan ir jocīgi, cilvēks nespēj izprast lasītā jēgu, bet pamoralizēt gribas. Krieviem šajā sakarā ir labs teiciens - smotrit v kņigu, viģit figu.
#5 2025-03-31 19:18 DanaL: Nupat ar DutchBest apspriedām, ka FV ir zināmas ačgārnības, piemēram, anonīms SMS balsojums tiek ņemts vēra, kamēr ārzemēs dzīvojoša OHO klienta vērtējums vērā netiek ņemts. Līdz ar to vērtējuma objektivitāte, maigi izsakoties, ir maķenīt sūdīga, - vērtējums atkarīgs no ieguldītās naudiņas apjoma.
#7 2025-03-31 19:29
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai Liepājas Metalurgs kļūs par otru Parex banku? (26)
Cik ilgi tas turpināsies, ka žīdi te čakarēs mūs!? Un kad tiesībsargs paziņo ka nekavējoties valstī jāpaugstina ...
Ideja vai manta? (15)
Atceros vsk. sab. māc. stundā, sadalīja klasi divās daļās - vieni bija ideālisti, otri materiālisti. Es tiku pie ...
Kam tas ir izdevīgi?Kur ir patiesie oligarhi? (17)
Latvijas centālās bankas stratēģija gadu griezumā.Lats un lata piesaiste valūtas grozam,Lata piesaiste tikai Eiro.Nav ...
Vai ticat pozitīvam pārmaiņām pēc vēlēšanām? (67)
Shobriid, kad lielaakaa dalja jau nodevushi savas balsis (iznjemot veel taalaakos kontinentus), varat atklaati godiigi ... | ||||||||