![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
VECA_PIEPE: Svimpi, šī, Tavas DG ieraksta sakarā, varu teikt tikai vienu:
ja Latvijas valdībai sākot no 2004.gada, līdz pat šodienai, patiesi rūpētu sava tauta, tad latvieši ne tolaik, ne arī šodien būtu ieinteresēti pamest Latviju, lai izvēlētos dzīvošanu un strādāšanu svešumā. Ja Latvijas valdība cienītu latviešu tautu, tad latvieši dzīvotu Latvijā! #3 2025-03-29 12:45 988: #3 Oponesu masai Piepei. Aizbraucu no 🇱🇻 bez jebkada rugtuma, pretenzijam valdibai. Tie laudis (valdiba) darija, ko vareja, ka maceja. Nevar parmest, ka viniem nerup latviesu tauta. Vairakumam noteikti rup. Ir arkartigi gruti juku laikos mazai tautai veiksmigi iznaviget starp pasaules lielvaru haizivim, kuras to vien grib, ka aprit tevi. Plus vel nelauties kardinajumam iebazt roku valsts kabata. Labi, ja to dara ar meru. Altruisti, kas so izdevibu neizmantotu, valdiba praktiski nenonak
#4 2025-03-29 13:17 VECA_PIEPE: uz to #4
"Labi, ja to dara ar meru."(c.) ??? Nē, tas nav labi,...nav labi par varītēm censties tikt ievēlētam valdībā, lai 4.gadu laikā paspētu sagrābt tik daudz čungura, ar ko nodrošināt savu atlikušo dzīvi nākotnē arī pēc šiem 4.gadiem- tas ne tikai ir slikti, bet tas ir nelikumīgi un šāda rīcība ir sodāma! #5 2025-03-29 13:37
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kāpēc pēc veikala pelmeņiem nāk nelabi smakojoši pukši un ... (21)
Kādam ir kādas domas par to, kas tajos pelmeņos ir?
kādu maizīti ēdam? (39)
kādreiz ēdu Hanzas maiznīcas klasisko saldskābmaizi, bet tad ceņņiku pacēla, kaut ko sačakarēja ar recepti arī un vairs ...
Ko garšīgu gatavojat? (53)
Ko garšīgu gatavojat (izņemot griķus, manā mājā viņus neēd...)? Man patīk visu ko izmēģināt, bet ... no 5 receptēm ...
Tomātu pastas pagatavošana mājas apstākļos (ja ir liela ... (14)
Recepte tika ņemta no ārzemju resursa. Pārsteidza ar savu vienkāršību, bet vēl nav pārbaudīta, nespēju to izprovēt ... | ||||||||