FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Svētdiena 23-03-2025 06:58  33

par to, kas visdrīzāk notiks

tehnoloģiju nākotne

vienalicīgi biedē un aizrauj.

ievadi savu attēlu, balsi un pasaki, ko teikt. faaak! tas nevar būt!

vai to izmantot uz labu vai ļaunu? domāju, ka tiks izmantots saskaņā ar indivīda morāli. amorāli cilvēki nazi izmantot var uzbrukuma, cits grib vnk sviestu uz maizes uzsmērēt.

tur arī varētu būt atbilde, es pat par to nešaubos - ir jāmēģina uzlabot cilveka ētika un tad arī sasniegumu izmantošana var būt laba. vai slikta, ja ir otrādi.

par nakotnes perspektīvām tulsi
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1291)
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ziemsvētku gaidīšanas laiks! ir tajā kaut kas īpašs! tāpēc ... (15)
Mūsdienīgas dzīves moto, kāds tas varētu būt?? Un vai ir, kaut viss mazākā varbūtība, īstenot šādu atklāsmi no ...
Ko jūs domājiet par jauno likumu? (40)
Kas paredz atlaist no darba skolotājus, kas neslavē valsti un citādi domājošos, kuru viedoklis nesakrīt ar oficiālo?
Kaut ko mainīt uz labo pusi Latvijā (56)
Visu laiku urda doma, KĀ var kaut ko mainīt uz labo pusi Latvijā? Noskatījos šovakar TV Panorāmā, ka pensionāriem pēc ...
atkal deg/nodarbinaatiibas dienests (15)
shoreiz apvienoju divas teemas vienaa pirmaa..kaa rakstiju aizvakar ka eedinaataajiem peeksnji saakushas degt ...
Par ko jūs esiet pateicīgi Padomijai? (126)
Par ko jūs esiet pateicīgi saulainajai bērnībai Padomijā? Es par to, ka man iemācīja ienīst jebkāda veida netaisnību, ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅