FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Pirmdiena 17-03-2025 17:50  132

ja vari

nekad neskrien pēc laikiem. pēc īkšķīšiem. nekad nav tā vērts izpildīties citu priekšā dēļ tā.

kam tu nepatīc, tu nepatīc defoltā - piem. tu es pret to cilvēku nostāju. tas viss ir normāli. tā uzvedas bars, tas nav nenormāli, bet ir normāli. nenormāli ir mēģināt turpināt un ignoret un gribēt iepatikties. tevi nemīl vienalga. nevar izpatikt. tevi tikai vēl vairāk nerespektē. ar laiku pie tā pierod un izrādās viss ir ok. ir cilvēki, kas sev paši ir piešķīruši tiešneša mantiju - kas ir vērts, kas nav vērts.

tas ir tikai uz tevis, kur tu esi, ko tu saki. visgrutāk ir būt ar sevi. nav lielāka kritiķa par sevi, nav lielāka āmura ar ko sevi dauzīt... izņemot sevi.

salve regina laba saruna
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1291)
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Izlīdzinošais maisījums Mira 6700 (19)
Otrajā dienā pēc ieklāšanas (pagājušas vismaz 12 h) ir redzamas "peļķes" un balti izsvīdumi/noslāņojumi. Slāņa biezums ...
apsilde ar elektrību (14)
Sveiciens Ziemassvētkos! Gribu atdalīt ļoti mazu istabas daļu 6kvm istabiņu. Bet, ko darīt ar ar apkuri? Domāju ...
taisngrieži Led lampām (28)
Nopirku taisngriezi, nesaprotu apzīmējumus, vienā galā L un N, otrā + un -. Kurš ir priekš 220, ieejošais, kurā ir 12V, ...
Labi un lēti iebūvējamie skapji? (8)
Sobrid nepieciesams iebuvejamais skapis istabai. Ir kadi ieteikumi, idejas, kuras firmas pakalpojumus izmantot??

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅