![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
lapsene58: Oho mirst, jo ir palicis par pieaugušo bērnudārzu. Jāmaina daudzas lietas, lai tas nebūtu bērnudārzs, kur atnāk paspēlēties vai vērpt intrigas. Jāpārdomā noteikumi, lai nebūtu tas iespējams izdarīt. Atvainojos oho, bet ar novecojušiem noteikumiem vairs neiet cauri, jāmainās. Vai nu ir tās visas grūtības cilvēkiem vai nav, mīlestība, otra cilvēka plecu tāpat meklē.
#2 2025-03-11 10:45 tracer: Pareizi lapsen
Te tie stukachi bailes zaudejushi😃 Taa ir.iedot baabieshiem tiesibas ko lemt Taa suudi momentaa😃sakasiisies noteikti😃 Oho admini.ja te taadi vispaar ir.varetu pa miiksto vietu iedot stukaciem #3 2025-03-11 12:22 wintere: Drīz vasara, varēs sauļoties, baudīt dabu. Tak atkāpieties no tā oho uz brīdi. Visi gudrie cilvēki jau aizvākušies no šejienes.
#4 2025-03-11 12:44 tracer: Wintere.uz kurieni aizvaakushies?
Nuudistus kersta pa pludmali?😃 Bet tu iedomaajies ja visa oho orda paarvaaksies uz pludmali?😃 Nuudisteem panika iestaasies😃 Mees oho vechi skarbi Instrumentus uzreiz atraadam.tuvplaanaa😃 #5 2025-03-11 12:51 wintere: Tā būtu super ballīte. Un lēti, nevajag ne viesu namu neko. Visi ohojieši pulcētos pludmalē ar groziņiem. Es gribētu tur būt.
#6 2025-03-11 14:00 Sanija_: Ja patiešām vēlas iepazīties, tad to arī dara, netraucē nekas. Nav jēgas šeit vairs diskutēt, jo ir pareizais viedoklis un nepareizais, nav diskusiju kultūras. Sekss, tracer, nekur nav pazudis. Un arī ar gadiem tas nepazūd. Un arī politiskā situācija tam netraucē. Viss saistīts tikai ar vēlēšanos un spēju saglabāt dzīvesprieku.
#7 2025-03-11 14:02
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kauns vai gods ? (10)
Ja sabiedrība ir slima, tad būt par tās "krējuma" sastāvdaļu ir kauns vai gods ?
Ko jūs domājiet par pilsētu demolēšanu? (61)
Ko jūs domājiet par pilsētu demolēšanu, kas tagad notiek ASV? Ziņās rādīja, ka Eiropā jau arī šur tur sākas. Kā jūs ...
Ko Latvijai tagad ražot un uz ko pārkvalificēsieties Jūs? (23)
1) īslaicīgi pabalsti; 2) infrastruktūras darbi (kamēr valstij ir nauda); 3) ...
Ko sakāt par A.Kaimiņa Jaungada uzrunu? (30)
Es atradu te -http://www.la.lv/artusa-kaimina-skandaloza-jaungada-uzruna-klust-par-soctiklu-hitu/ Un jūsu atbilde uz ...
Alkohola tirdzniecības ierobežojumi (29)
Šmigu līdz 23.00 netirgos - valstij naudas par daudz vai?? Tagad lūzu kāds kurš kko rubī no ekonomikas un pilitikas ... | ||||||||