FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Pirmdiena 03-03-2025 09:58 6  9

čivavas

Rūdolfs Brēmanis

par pēdējo dienu notikumiem The Daily Signal
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1293)
Komentāri
RRAGANA: Psc.. kā tu vari klausīties to resno nobarojušos mūli🤮
https://rebaltica.lv/2021/11/par-valsts-lidzeklu-piesavinasano
s-apsudzetais-bijusais-diplomats/

Viņš ir profesionāls afērists, zaglis un krāpnieks.
#1
2025-03-03 13:13
fargo: komentārs nav par tēmu. tas viens.
otrs. mani neinteresē viņa feiss, kas man liekas ir 100% normāls. tev vnk ir personiska nepatika. par apsūdzībām neko nezinu. atkal, tas nav par tēmu.
#3
2025-03-03 17:52
bumpastiks: čivavas!Trāpīgu.:D
#2
2025-03-03 16:10
fargo: neko nekad nezināju par šito čali. runā drēbi, to gan varēju pateikt pirmo reizi viņu redzot minūtes laikā.
#4
2025-03-03 17:53
RRAGANA: Šitais čalis maina drēbi, kur vien var noraust piķi un dzied, kā vajag. Šlesera vates bandinieks.
#5
2025-03-03 19:03
Reds: Par pirmo komentāru - nopietni - rebaltica te dažiem liekas uzticams ziņu avots - nu tad es ne par ko vairs nebrīnos. Viena lieta ir ka ir viegli iekrist informatīvajā telpā, kas atbalso paša viedokli un nepamanīt ka pasaulē ir citi viedokļi arī. Kaut kas pavisam cits ir izvēlēties fake ziņu kantori par savu jaunumu avotu.
#6
2025-03-03 22:05
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Pārdomas pēc 101. dzimšanas dienas par emigrāciju (50)
Kā raugāties uz tiem, kas bēg no savas valsts? Protams, tur ir citas garantijas, bet arī Latvijā daudzi dzīvo ...
9. maija "svētki" (32)
kas ir šie deģenerāti pie savas fall statujas?? man starp darba kolēģiem arī pāris krievu cilvēki un es šiem pieprasu ...
finansu pratiba (20)
ko juus saprotat ar sho terminu?
Protesta akcija (96)
Vai piedalīsieties svētdien protesta akcijà pret vèja parkiem?
Rinkēvičs-prezidents! (101)
Esat iepriecināti vai apbēdināti par rezultātiem?Man juška saka ka nekas labs tas nav.Visjēdzīgākais no tā kas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅