FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Svētdiena 02-03-2025 20:51 4  12

Izsapņotais sapnis

Amerikas sapnis pārvērties par Amerikas murgu.

GoodBye America - - Nautilus Pompilius

Ir, ir ir !!!!!!!!!!!!!! Jāvelk, kas paliek pāri
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~771)
Komentāri
jozolsen: Amerika cīnās par eksicstentiālo dzīvošanu ilgterminā.. Tie ir ietekme, resursi, arī retzemju, tirgošanās bilances..un utt..
Klusām āfriku un daudz ko citu pārņēmusi pārņēmusi ķīna.. Kuri krievijas resursus lietos nākotnē 20 gadus laikā..
P.s. Zviedrija jau pēdējiem spēkiem cīnās ar organizēto noziedzību, kuru pārsvarā parstāv migranti..
#1
2025-03-02 21:10
jozolsen: Amerikas demokrātija atsķiras no eiropas demokrātijas,, Eiropā ir tādas cociālās,medicīniskās,izglītības bezmaksass garantijas par ko amīši var tikai sapņot..
#2
2025-03-02 23:50
siikaa16: Kanādā arī daudz kas labāks kā pie viņiem.
Zviedri jau vairākus gadus cīnās ar tām bandām. Par mazāko pārkāpumu atpakaļ uz āfriku vajadzētu sūtīt.
#3
2025-03-03 02:53
jozolsen: zviedri cīnās lai mineretes nebūvētu ticības brīvībā..
Eksports imports..Es, canāda un daudzi citi dzīvo uz amerikas rēķina.. Arī eirpas sociālisms ir uz amerikas rēķina..
Eiropā blondās un bābji vēja plivojot matiem, skraida ar zaļiem karodziņiem priecājoties cik esam zaļi..panīcinot rūpniecību..
Lavju dumiķīši vēl nesaprot, ka paredzērts uz 30 gadu aizliegt kurināt malku,šķeldu, kokskaidu granulas..Kūdru rakt..Saucās emisijas kvotu samazināšanas plāni..
#4
2025-03-03 08:20
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Par "Maxima" trageedijas vainīgajiem. (63)
Kā jus domājiet - kādu reāli iesēdinās par tik lloti, loti daudz cilvēku netiissu nogalinaassanu ? Un ja iesēdinās, tad ...
Labāk manu galvu ņēma (28)
Klausos tagad Skyforger dziesmu ar šādiem vārdiem: "Labāk manu galvu ņēma, Nekā manu tēvuzemi" Jūs arī tā domājiet? Jūs ...
kamdēļ jāpārdod pelnoši valsts un pašvaldības uzņēmumi? (24)
kālab ir jāpārdod pelnoši valsts un pašvaldības uzņēmumi? ja uzņēmums pelna, tad privatizējot vienreizējas peļņas vietā ...
Ziemsvētku gaidīšanas laiks! ir tajā kaut kas īpašs! tāpēc ... (15)
Mūsdienīgas dzīves moto, kāds tas varētu būt?? Un vai ir, kaut viss mazākā varbūtība, īstenot šādu atklāsmi no ...
Publiskā apsmiešana - žurnālistu vājuma izpausme? (26)
Vai tas ir kāds slēptais paņēmiens atkost divkosi pašā sākumā, vai takta un kultūras trūkums žurnālistam, uzdodot šādi, ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅