FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Piektdiena 14-02-2025 16:50 9  23

...slienīgs kārdinājums...

......sajutuši iekāres uzbudinājumu, nu tik rosīsies sārtiem vaigiem...Gluži kā tai aņukā par rindu "uz tautumeitu"- vispirms es, tad mans gaišmatainais čoms ar švunkloku; Tad atkal es un tad tikai tu....

Tā apmēram izskatās Ukrainas iztirgošana starp "lielvaru hiēnām"- Putleru, Trampeli un vēl par maz izvaroto Ukrainu. Nu tik drāzīs, nu tik priecāsies, ka pavisam biksiņas nostiepuši.

...aizjūras jaukumiņš... ...nekādu pazīmju!...
citi ieraksti lazdarr d-grāmatā (~614)
Komentāri
tracer: taa arii ir
lai cik beediigi nebuutu
esmh vijlies eiropas vedrtiibaas.bet jau laicinju atpakalj sapratu to teaatri.
visa tA demokraatiskaa eiropa un arii baidens un tramps ir tueshi taadi pashi slepkavas kaa krievs
arij muusu tv propogandoni
vidnkaarshi slepkavas.ar savu kluseeshanu slepkavo
nicinh rietumj kultuuru
neatziistu miijsto pederastu iekaartu
#1
2025-02-14 18:35
lazdarr: ...2.5 gadus t.d. Eiropa knibināja nagus, un arvien turpina...ar maziem izņēmumiem, kas zin "drēbi", bet ar to par maz...Gulbis debesīs, līdaka dzelmē, vēzis atpakaļ...u.t.t. Personālijas aiz šiem tēliem visiem zināmas
#3
2025-02-14 21:01
Sanija_: Kāds ir sausais atlikums pēc 3,gadu karošanas? Un kam tas viss bija vajadzīgs? Kā jums šķiet?
#2
2025-02-14 20:24
lazdarr: ...vai esi kādu dok. filmu par Ukrainu skatījusies, vērtējusi? Man ir tas vecums, kad padumijas laiki bija ikdiena.
Bet krievi ar amerikāņiem 90. gados uzmeta Ukrainu...Apčakarēja militārā ziņā NATO ģenerāļus smaidot! Šodien atkal Putlers apmuļko to jeņķu
veco dendiju...kurš ticot krievfašistam...Āksts no aizjūras!!
Tavuprāt wellkommstu piemēram bija jābūt- laidara vārti vaļā un nāciet, "brāļi"...Kā Vācijā mellie čurkas nažo, brauc pūļos?...Domā, ko runā!!
#4
2025-02-14 21:21
Sanija_: Es neko nepateicu, tikai jautāju. Kāpēc uzbrūc?
#5
2025-02-14 21:22
lazdarr: ...nejautā stulbi- viss, ko varu teikt! Un "lauciņš" tā kā nebūtu Tev piemērots.
#6
2025-02-14 21:26
Sanija_: Jautāt var jebkādi, viedoklis katram var būt savs, par ko cepies?
#7
2025-02-14 21:29
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kā "izdēvies" kīniešiem pieaugt 2 reiz pie valsts politikas ... (19)
No 60 iem gadiem kontinentālajā Ķīnā valdīja likums kurš liedza vairāk par 1 bērnu ģīmenē, ar mērķi norobežot valsts ...
Vai tiešām sāksies karš starp baltijas valstīm??? (27)
Palsījos delfos atsauksmes par Eirovīziju. lietuvieši aizvainoti līdz sirds dziļumiem, ka latvieši un igauņi neiedeva ...
Kā Jums ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Viss OK? (45)
Kā Jums iet ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Viss OK? Vai esat izdomājuši, par ko balsosiet? Vai debašu un reklāmu ...
Vai jūtaties droši, dzīvojot Latvijā? (77)
Saistībā ar šorīt notikušo incidentu, kad vairāki (cik?) droni ielidoja valstī, viens nokritis Rēzeknē, uzspridzinot ...
Kā rakstāt? (57)
Kādu burtu lietojat, pieminot rašku kaimiņvalsti un viņu caru? Ar lielo vai mazo burtu?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅