![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Skarlete: https://meeting4.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=138087
0 Nu ko?! Nāc uz SPAMu pagrauSt nagus!:P #1 2025-02-12 17:44 DanaL: uķi-puķi (noslauka puņķīti).
Sveiciens tavam Danucītim no manis! :)))))))))))))) #2 2025-02-12 18:31 tracer: zilzekju biedriba
punkiishu slauciitaajas😄 taa arii dziivo siekalu paarnemtas😄 nez kaapeec neizbriina ka te gaudo uz meenesi😄 miilas broshjurinju padusee😄 atceries danuciit.atveersi te muti dienasgraamataas.dabuusi iekshinjaas😄 lasies uz savu pieredzez apmainju.blokeejot undersdand? #3 2025-02-12 19:06 DanaL: Manis pēc tu te vari publiski pirsties uz mani uz nebēdu, man pilnīgs pH, jo man ar taviem baniem ir tieši tāds pats sakars kā ar Mēnesi.
Bet man prieks, ka esi tik augstās domās par mani. Jūtos pagodināta :))) puķi-puķi. Pie viena pasveicini savu draudzeni CCS, viņa arī plīst no dusmām, un nezin vien uz kuru debess pusi izgāzt aizvainojuma siekalas. :))) Cik labi, ka jums ir Danucītis :)))))))))) Bučiņas! #4 2025-02-12 20:54 fargo: jums tur jau onlaina romāts, veci. viņa tev ij bučas sūta un pat pēc apsaukšanas par intelektuālāko no grauzējiem, neapvainojas. vismaz uz papīra. moš sabīdat lietas?
#6 2025-02-13 09:02
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Latviešu biedrību atjaunošana valstī - komunistu ... (31)
No kā baidās peles - no kaķiem! No kā Komunistu Varas turētāji, Latvijas vadītāji- komunistu angažētie politaktieri? ...
Benzīna cena 1Ls/l - kad? (19)
Jūsu prognozes, cik drīz maksāsim 1Ls par litru benzīna? Un 2Ls/l? Un 3Ls/l? Un 5Ls/l + degvielas taloni?
5. kolonna (41)
Agrāk man parāva smieklu, kad sveštautiešus Latvijā sauca par 5. kolonnu, bet tagad pēc notikumiem Ukrainā, nākas domas ...
Kur ukraiņi? (18)
Cik nu pēdējā laikā gadījies pabūt aizjūrās, ukraiņu valodā neviens bēglis runājam nav dzirdēts. Krievu valodā šamējie ...
Politiķu atbildes (38)
Cien. publika! Skatos vēlēšanu (labi, sauksim, to tā) debates, un... saradās 2 jautājieni: 1. Jūs esat vīrietis? ... | ||||||||