![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
Sanija_: Visa centrā esi tu pats, nevis citi cilvēki. Tu vari tikai par sevi izlemt, kādam Tev būt. Citam zem astes Tavi spriedelējumi kādiem viņiem būt.
#1 2025-02-06 14:36 fargo: nav vienalga. tur bija kāda sieviete, kas izkrapa savam iedzērajam vīram zemi, māju. peveda kko parakstīt, tika nopirkts. viņš dabūja semuškas. šķūnis un sunc. viņa dabūja naudu. pēc diviem gadiem viņai nav vairs gandrīz nekā. tam vecim... kā lai saka, viņš tur kur bija, tur ir - ar savu dīvanu un suni. es nesaku, ka tas ir labi. vai slikti. viņš viņai neko neatņēma, neizkrāpa. uzzināja, kā viņu aptīrījusi ir viņa. nu un ko? neko!
bet viņa padirsa pat to dzīvokli, ko bija nopirkusi. es vienā brīdi uz viņu bauroju tā... nu klasiski, kā es māku, ka apkārtējā mežā lapas vīst. tev bija bļackās 70 tonnas un tagad tu prasi atkal palīdzību? pēc visa šitā? tur ir tādi puņķi un asaras bijuši, vispar. cilvēkus ietekmē otra viedoklis. bet tikai tad, kad viņi jūtas vāji, kad nospiesti pie zemes. kad lepnuma aste ir durvīs iespiesta. ot tad pēkšņi dzird. tikai dažos gados es redzēju tik daudz krāpšanas, cik visā iepriešējā mūžā nebūtu iedomājies. #2 2025-02-06 14:48 Sanija_: Ir smaga pieredze, taču būsi no tās mācījies? Kas Tev daļas vairs par to sievieti. Tā ir pagātne, aizmirsti un nevelc līdz.
#3 2025-02-06 15:13 fargo: es neko negribu vairāk, ka ticēt labajam. bez jebkādiem jokiem. gan viss būs labi.
#5 2025-02-06 16:16 CoCoSan: Tavā pusē ir kāds vīrietis, kurš izvaroja 13gadīgo māsu. Viņa ir stāvoklī.
#4 2025-02-06 16:15 Optimiste: Tu, ,,gaismas nesēj", tikai kad dzer...netiec ar savu žulti galā...? Labāk raksti par lūžņiem, tas labāk padodas...:)
#7 2025-02-06 18:25
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kolorādo vaboles.. (18)
Vai man vienīgai šogad tās ir tik daudz,ka katru dienu lasot nost no kartupeļiem,tāpat netieku nekādā jēgā :@ ir kādi ...
Svīst logi (17)
Dzīvoju 602. sērijas mājā. Uztaisījām remontu. Visas iespējamās šķirbas aiztaisījām ciet maksimāli, lai kaimiņu prusaki ...
Kura bitemena mastika uz H2O labāka? (5)
Kura bitumena (vai arī cita) mastika uz ūdens bāzes labāka? pagaidām veros TECHNONICOL un DISPERBIT Dn virzienā. Nu vēl ...
Kādi ir Tavi mīļākie ziedi? (34)
Kuri dārza ziedi un tieši kādas šķirnes visvairāk Jums patīk ? Kurām puķēm dodat priekšroku izvēloties savā dārzā ... | ||||||||