FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Trešdiena 29-01-2025 21:54 5  23

...bioloģiski audzēti sīpoli...

.....čiv, Ohuja dīkdienīši! Švīkāju čības pa virtuvi pirms devos mērķvajadzībā un, kā allaž, fonā rādžiņš. Kaut ko verpelēja par pārtikām skolās un ausīs ievibrēja termins " bioloģiski audzēti sīpoli"...¿¿¿!

Kas tie tādi, īpašie, vien kurus drīkst izmantot akcelerātiņu pārtikā, lai izaugtu veseli sabiedrības turpinātāji. Jau tā rakstīt - lasīt anafalbiņi, vēl ar zemkupola fūdiem jāuzpilda punčuki...Ak, pasaule, tev drīz gals!

Zaļā robeža ...vāvere un skrejrats...
citi ieraksti lazdarr d-grāmatā (~614)
Komentāri
Pucina62: Tas jau mazākais reklāmas triks! Esam pārāk atrauti no dabas, tāpēc pati esmu dzirdējusi skolēna atbildi uz jautājumu: "Kur rodas piens?" skanēja atbilde: "Veikalā!". vai ejot Centrālajā tirgū gar letēm, kur tirgo ābolus, paliek žēl pircēju, kuri nezin ābolu šķirnes un poļu āboli tiek tirgoti zem mūsu ābolu šķirņu nosaukumiem...
#1
2025-01-30 08:44
Sanija_: Ir taču skaidrs, ar ko atšķiras bioloģiski audzēta pārtika? Iepērkot produktus no saimniecībām, ir iespēja pārbaudīt sertifikātus. Tikai apsveicami, ka tas tiek popularizēts. Paši sūkstamies, ka lielveikalos nevar nopirkt dabisku pārtiku. Atbalsts saimniecībām, atbalsts zaļākai Latvijai. Tā jau sačakarēts viss, vēl Cēsis lēks pēdējā vagonā un būvēs vējaparku rajonā, iedzīvotāju protestus neņemot vērā.
#2
2025-01-30 10:35
lazdarr: ...pieliec galvu un iztēlojies:...liels lauks, visiem vējiem un lietiem no gaisa, ar sīkdaliņām no Āfrikas...Bija jau te Ukrainas vai tāspuses smiltis reāli saskatāmas(pats nesapratu, līdz radioziņa), uz lokiem tāpat nosēdīsies! Neba nu pārtikas plēvē vīstīti- nu nebūs tā! Zāļu vircu jau var liet cik jaudā! Kopš seniem laikiem dārzos, lauku platībās tie sēti un vākti un dzīvi veseli!!
#4
2025-01-30 21:41
Brendija_: Bioloģiski būtu mēsloti ar vircu nevis minerālmēsliem.
#3
2025-01-30 14:20
lazdarr: ...un labības lauki, kur viss no debesīm nāk lejā? Skalosiet graudus pirms malšanas? Antiņciems!
#5
2025-01-30 21:55
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Dāvaniņas, dāvaniņas...) (31)
Kungs, 70 g.v. Krusttēvs. Ko dāvināt uz ŠO jubileju?
Jauna himna? (38)
Kādiem fruktiem bija ienākusies doma mainīt valsts himnu pret Mārtiņa Brauna "Saule, Pērkons, Daugava". Ko par šādu ...
Kā rakstāt? (57)
Kādu burtu lietojat, pieminot rašku kaimiņvalsti un viņu caru? Ar lielo vai mazo burtu?
Kāpēc tas ir pret kristīgo reliģiju? (50)
Kāpēc tas, ka Jēzum bijusi sieva, var sagraut kristīgo reliģiju? Vai tad tas, ka viņš krustā sists par mūsu grēkiem, ...
Vai jūs uzticaties mūsu valdībai? (54)
Ka viss ko viņi dara un nedara ir TIKAI un VIENĪGI mūsu(sabiedrības)labā!Ka viņiem pašiem serdes sāp ka daudzi palikuši ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅