FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Trešdiena 29-01-2025 20:16 4  14

un tagad labaakais mans ieraksts

lietuvaa 7800 legaali migranti..

latvijaa 80000

jautaajumi veel ir par naacijas tiiriibu?

bez komentaariem

aplausi silinjas kundzei.koaliicijas vaardaa

urraa.air baltic nopaardots sliktas zinas latvijas migrantiem
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
Reds: Kamēr tauta aizmālētam acīm lamā kapitālismu, tikmēr jau nekas nemainīsies :D, pats vai tad nebalsoji par kādu no koalīcijas partijām? Vairumu jau viss apmierinot.
#1
2025-01-29 20:36
DanaL: Tu vēl neguli???
Par kādu nācijas tīrību var runāt valstī, kura 50 gadus bija krievu jūgā, un kurā savulaik vismaz 40% iedzīvotāju bija iebraucēji no "draudzīgajām" republikām?.
#2
2025-01-29 20:54
tracer: bet runa par peedeejiem pieciem gadiem
kaapeec lietuvaa atljaava iebraukt 10 reuzes mazaak migrantiem?
pie varas latvieshi
taatad latvieshi pashi juudas savu tautu nodod?par naudu vedot iekshaa migrantus
kaadam veel ir patriotisms?
shos datus kasrlus streips pa teljuku teica tikko
ausekliiti spraudiusiet pue kruutiim?
#3
2025-01-29 21:14
donKihots: Kārlis Streips pats ir migrants, iebraucis no migrantu zemes, kur pamatiedzīvotāju ir palicis niecīgs skaits salīdzinājumā ar migrantu un viņu pēcteču daudzumu.
#4
2025-01-29 21:41
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kads sods draud par aicinājumu gāzt valdību? (20)
Kāds sods draud par aicinājumu gāzt likumīgi ievēlēto varu. It īpaši,ja to dara grupā. Grupa - apmēram 2 miljoni ...
Kādi būtu latvietim svinamie svētki? (26)
Kādi tad tie būtu? Vai reliģiski, vai pagāniski? Padomju laikā radītie, vai no Rietumiem pēdējās desmitgadēs pārņemtie? ...
Japanas notikumi! (43)
Ka vērtējat notikumus Japanā,kādas domas..? Kas cilvēci sagaida?
Kāpēc vispār jāpiedalās tautas skaitīšanā? (33)
Esmu noleemis vispaar nesniegt par sevi nekaadas zinjas. Uzskatu ka shai sisteemai nav vajadziibas par mani neko ...
Pārdomass par vakardienas vēlēšanām (60)
Nu ko - vispirms apsveicu visus klātesošos - viss paliek pa vecam, nekādu radikālu pārmaiņu Latvijā manuprāt šīs ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅