FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Otrdiena 28-01-2025 23:25 12  32

Visus atlaist

Visus laikapstākļu prognozētājus atlaist no darba! Viņi rudenī biedēja ar aukstu, bargu ziemu. Ieteica sagatavoties tai aukstajai, bargajai ziemai. Kur ir tā ziema?! Kur lai tagad lieku - eskimosu zābakus, aitādas ausaini un super duper dārgo, ekskluzīvo mākslīgās kažokādas kažoku?

`oz -

Nesagaidīju Smarža, tas tāds sīkums
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~771)
Komentāri
filmasmultenes: Zima bus tad kad laukos iestadisu kartupelus uznaks snieks un visi nosals. Un visu atlikuso kadu dzivosu bez kartupeliem.
#1
2025-01-28 23:48
siikaa16: Varam sarunāt, kad tagad iestādi? Kamēr maijvaboles un kolorādo guļ. Savādāk apēdīs tavus kartupeļus pirms sniegs paspēs uzsnigt.
#2
2025-01-29 00:22
filmasmultenes: Jus jau sievietes gudras tagad. Jus zinat kad. Vienigi man tads purva mezs. Es stadu izstabas kastites kur ir zeme. Cauru gadu varu stadit.
#3
2025-01-29 00:25
siikaa16: Var būt uzreiz stādi katliņā.
#4
2025-01-29 00:44
filmasmultenes: Kapec zem teksta apaksa oz? Man atgadina filmas nosaukumu. Oz the Great and Powerful . Tas ir tas?
#5
2025-01-29 00:45
siikaa16: Uzspiežot uz "oz" parādās dziesma.
#7
2025-01-29 00:51
filmasmultenes: Sudigi katlina zeme jakasa ara. Skatos mes te vienigie sodien sarunajamies.
#6
2025-01-29 00:47
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

PVC logu blīvējumu nomaiņa siltumizolācijas uzlabošanai (19)
Lūdzu padomu, tiem kas mājās veikuši PVC loga remontu. Vai Hruščova ķieģeļu mājas 3 rūšu logam ( atveramas 2 loga ...
Zemes zem mājas privatizācija (20)
Sveiki Mūsu mājā ignorē faktu, ka var iegūt īpašumā zemi zem mājas daudzstāvu un nav jāmaksā no jaunā gada īre. Šī ...
Lamināta grīdas (10)
Jūsu domas par lamināta grīdām?
Virtuves mēbeles no ACCENTAs (3)
Labprāt uzzinātu atsauksmes par ACCENTAs mēbelēm. Liels paldies iepriekš.
Led lampiņas- par? pret? (29)
Dzirdēju, ka ļoti ekonomiskas, citi saka, ka ļoti kaitīgas? Kāda jūsu pieredze? /nevis viedoklis/

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅