FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Piektdiena 27-12-2024 13:43 5  16

kad visi ir pret tevi

lionel grand, ilon

mani fascinē šie cilvēki - magelāns, fords, masks, bēthovens. ja ir pozitīva ietekme internetam, videokanāliem, xsam, tad tā ir iespēja ieskatīties tur, tajās dzīves un notikumos, kuri citadi nekad nebūtu pieejami.

kā iz citas planētas. piparam vienā brīdi bija atlkuši pēdējie 3 citroni un tos vajadzēja izmaksāt algās. iedrošina spēja pacelties no zemākajiem punktiem. tagad? net worth pustriljons.

par dzīves jēgu kā būt vienam
Komentāri
Sanija_: Ciilvēks kā elks varētu būt tad, kad no sava net Worth dotu labdarībai un dažādiem projektiem, nevis sagandētu dabu. Protams, spēja pacelties, ir ko vērts.
#1
2024-12-27 15:29
fargo: nevajag elkus, der mācīties. kas ir sagandēts?
#2
2024-12-27 15:31
VECA_PIEPE: Trīs gadu vecs *Viena tante teica* YouTube video,...bet Ilons, tā arī bez izmaiņām, joprojām ir zirgā un joprojām stingri turas sedlos! :D
#3
2024-12-27 16:17
Sanija_: Taču zini kādi dabas resursi ir vajadzīgi, lai saražotu elektro auto un arī lai utilizētu? Vai vienmēr mērķi attaisno līdzekļus?
#4
2024-12-27 20:21
fargo: nu, tādā ziņā - jā! japāņi, masks un korejieši šobrīd atrodas uz robežas, kad būs iespējamas jauna tipa baterijas. visa zaļā enerģija, izņemot hes un paisuma stacijas ir resursu ziņā vnk neadekvātas. bet kas attiecas tieši uz biznesu, brends aizgāja.
#5
2024-12-27 22:13
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vienota Eiropas minimālā alga (56)
Šovakar ievēlētā sociāldemokrātiski orientētā vāciete fon der Leiena savā programmā runā par nepieciešamību tuvākā ...
Cik Jūs gatavi strādāt par smieklīgi zemu algu? (69)
Aizdomājos par komentāru -Atkal te vienam strādāt slinkums. Vai nav tā, ka pateicoties zemajām algām cilvēki nav ...
Lai cik ļoti atšķirtos mūsu spriedumi par dažādiem ... (16)
politika, ticība, ekonomika, kam cik daudz prāta un spēka un dzīvsvara, bet kaut kas tomēr mūs visus satur kopā, kā ...
Integracijas korektums? (19)
Ielaizot “sava dzives vieta” Svesu Gimeni ,kur “dazi tendeti uz zagsanu”-, vai ir iespejams “sava dzives vieta” ...
Vai esat kādreiz tā kārtīgi apskatījuši savu pasi- ... (44)
Kas “lācītim“vēderā“?Mn tā šķērmi paliek..Ko uz tās rbežkonteoles, vai viesnīcās padomā par mums..un arī es Latvietis. ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅