![]() | |||
|
|
Iepazīsties
110 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
siikaa16: Ja tev tā lieta notiek tikpat švaki kā ar pagrabu. Tad protams labāk nemaz nesākt, lai neizgāztos.
#5 2024-12-24 15:22 Bazhix: Man gribās uzrakstīt, ka Svimpis, protams, ir svimpis, bet šāda projekta gaita ir gandrīz visiem, kas veic drusku lielākus projektus. Un iemesli tam var būt ļoti dažādi - dranķīga plānošana, nepareiza materiālu izvēle, kļūdas darbā u.c., bet man ir slinkums. :)
Lai Tev priecīgi Ziemassvētki :) #3 2024-12-24 10:46 siikaa16: Paldies! Tev arī priecīgus Ziemassvētkus! Viņam ir jāparunā ar cilvēku no malas. Visu laiku kaut kāds klupšanas akmens. Var būt strādnieku izvēles kritēriji nepareizi.
#7 2024-12-24 15:28
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kapitālisms at its best. Amazon piemērs (17)
Šajās dienās parādījusies ziņa, ka Amazon ik gadu atlaiž ~10% darbaspēka tikai un vienīgi performance dēļ. Un atlaišana ...
Valsts institūcijas? (20)
Kurai no Valsts institūcijām jūs uzticaties(saeimai,valdībai,parlamentam vai tiesai)un kapēc???
Politiķu pašpārliecinātība vai bezkaunība ? (30)
Vai Jūs konkursa kārtībā pieņemtu atpakaļ darbā, tikko par sliktu darbu, atlaistu darbinieku ......? ...... ja saeimas ...
Mobilizācija. (56)
Gandrīz visi Krievijas iedzīvotāji aptaujās teica, ka atbalsta karu un Putinu. Tagad šie paši personāži grib paglābties ... | ||||||||