![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
pavadonis1971: Ragana.izskataas esi kaadu psihiatrijas diagnozu bukletu saeedusies.
Velcies labaak nodokljus maksaat #3 2024-11-28 13:11 RRAGANA: Tracer, tev skūteris ir vai skeitbords? Šļūc ar to? Tiem arī ir kaut kur atdures stabiņi salikti, nezini gadījumā?😃
#5 2024-11-28 13:18 homo_ursus: Man gan apmierina tie kāju balsti, pakaļa jau ietiktēta uz sēdekļa un negribas raut nost, lai pēcāk bulku nospiedumi un zilumi nebūtu citviet pa plašo pakaļu.
Bet jā, jāskatās kur taupīt un kur uzlabot iedzīvotāju dzīvi. Virzīsi sevi deputātos, es par tevi balsošu; būsi noteikti labāks par tiem ielikteņiem kā Kanādas tantuks un citi līdzīgie pretlatviskie elementi. #6 2024-11-28 13:32 DanaL: Manu viedokli tu tak zini, - tev sen jāpārceļas uz dzīvi Zilupē. Tur šādu problēmu nav un vēl ilgi nebūs.
#7 2024-11-28 13:57
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ko domājat par novērošanas kameru datu publiskošanu Rīgas ... (16)
Tagad Rīgas Satiksmes transportā ir uzsākat salona novērošanas kameru datu publiskošana monitoros, kas atrodas ...
Pareiza sociālekonomiska taktika Covid gadījumā (55)
Vai ir pareizi pārdot dzīvokli Rīgā, pamest darbu finanšu starpniecībā un pārvākties uxz laukiem, lai nodarbotos ar ...
Ko domājat par to patstāvīgo"histēriju"gar krievu valodu? (80)
Saeima ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Kredītiestāžu likumā, kas paredz, ka Latvijas komercbanku ...
Nodokļi no slimības pabalsta! (11)
šajā zagļu pārvaldītā valstī, pat no slimības pabalsta atvelk nodokļus !! | ||||||||