FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tanaka dienasgrāmata
 Trešdiena 13-11-2024 14:45 3  8

Gembird HDMI to VGA Adapter Cable. Vai šāds derēs, lai videokarti savienotu ar monitoru?

Sveiki! Gembird HDMI to VGA Adapter Cable.

Savienojumi: VGA, HDMI 1.4 male

https://www.tet.lv/veikals/ladetaji-un-adapteri-portativajiem-datoriem/gembird-hdmi-to-vga-adapter-c

able.html

Iespējamā videokarte https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N4060EAGLE-OC-8GD/sp#sp Output: HDMI 2.1a *2

Vai jameklē ar HDMI 2.1? Vai DVI-D to HDMI kabelis, adapteris būs labāks? Patreizējais monitors ir ar VGA. Patīk datori 17 collu ar DVI-D, VGA izzejām monitoriem.

Misija latvietis. filmasmultenes. Ko nozīmē persiks ...
citi ieraksti tanaka d-grāmatā (~138)
Komentāri
Freddy Krueger: Diez, cik kungam fizikā bija? Nu labi, pofig, bet, saki lūdzu - kāda eža tev 4060 videokarte, ja taisies slēgt viņu pie VGA? Da jebkurš iebūvētais crap būs gana labs tai VGA, nesmīdini cilvēkus... Tak uzdāvini tās naudiņas, ko taisies tērēt, tuneļa muzikantiem, tas pavisam noteikti būs prātīgāk, nekā nodarboties ar šādām figņām...
#1
2024-11-13 19:57
^esse^: Nav tas nekāds kungs. Tikai tēlo idejotu,lai par tādu noturētu.
Freddy- domāt vajag. Te nekas nav tā kā izskatās.
#2
2024-11-13 20:10
Svimpis: fredim +101
#3
2024-11-15 19:34
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Acrobat Reader - kur dabūt? (3)
Steidzama vajadzība pēc ``Acrobat Reader``. Vai Jūs neatsūtītu adresi, lai varu ielādēt bez maksas. Esmu meiģinājis, ...
Win7 4GB RAM ieslēgšana (8)
Man ir Win7 ar 4GB RAM. Rāda, ka strādā tikai 1GB RAM. Kā pieslēgt pārējos?
Pazuda bezvadu nets (11)
Pēkšņi datoram pazuda bezvadu pieslēgums. Pārējās ierīces uztver. Kas varētu būt noticis?Ja iespējams...lūdzu taciņu, ...
Screenshotus no RM formāta video materiāliem (2)
Sveicināti! Iesakiet kādu progu ar kuru varētu taisīt Screenshotus no rm formāta video materiāliem.
Vai ar Windovs 10 atjauninājumiem ir bijušas problēmas? (12)
Sveiki! Ir doma pirkt Windovs 10. Vai Jums ir bijušas problēmas ar Wimdovs 10. Mail. ru mājas lapā ir lasīti raksti par ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅