![]() | |||
|
|
Iepazīsties
170 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: un buus sarkani iskiishi😀
kuru kermenis vairs netirgojas.nav pieprasijuma.no taadaam sievieteem un soliis lieelo beznosacijumu miilu😀 cik nozeelojami leeti un divkosigi #1 2024-11-12 22:19 tracer: nu nestaasti😀
divu populaaru ziimolu iipasnieks😀.nu riktigs nabags a tubredzeeji vinju? plikpauris.nebpaarask gliits..a sievinja jaunaa kaa modes zurnaala😀 shitads beerzins hez pikja oho pat vecu babuli nedabuutu😀 cik tomeer peerkamas taas jaunaas. smukaas🥺 nk gariguma.miilas ne smakas kaa hieenas pretigi.un briinaas kaapeec viirirshi nicina sievietes #3 2024-11-12 22:34 KairaRaika: Nav viņam nekādu zīmolu jau sen! Tak ja pļurksti, tad sameklē visu informāciju😅 Tam Bērziņam arī drīz tas laimes burbuls plīsīs, kad arī jogas meitenei (tāpat kā Ķibildei) rozā brilles nokritīs.
#4 2024-11-12 22:57 LaskovijMerzavec: Un ko Tev Ilze vai Jānis ir izdarījuši?
Nah*j jāaplej cilvēki ar sūdiem, kurus Tu nepazīsti? #5 2024-11-13 06:30 CoCoSan: Kas ta tā par imunitāti Ilzei vai Jānim? Ja reiz ohujā nolej sūdiem, visus, kurus nepazīst, tad bez izņēmumiem visādām ilzēm un jāņiem.
#6 2024-11-13 06:42 LaskovijMerzavec: Ko viņi ir nākuši oho un kko teikuši?
Jūs pat viņus dzīvajā visdrīzāk neesat redzējuši #7 2024-11-13 07:13
Pārējos 29 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Telpas ģimenes svinībām (6)
Paredzamas ģimenes svinības,apaļa jubileja,viesu skaits 20-25. Meklējam telpu uz 8-10 st. Obligāts nosacījums-teicama ...
Rotaļas radu saietā. (13)
Iesakiet lūdzu kādas jaukas rotaļas, konkursus ko varētu sarīkot radu saietā. Vecuma robežas no 1 gada līdz sirmam ...
Kur Liepājā labi paēst? (25)
Braucu uz 5 dienām uz Liepāju. Vai varat ieteikt kādu ēdināšanas iestādi, kur ir labs ēdiens, pietiekami lielas ... | ||||||||