![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
filmasmultenes dienasgrāmata
filmasmultenes: Nac dzivot pie manis, iepazisamies tuvak. Tas nekas ka nau silta udens. Es uzvaru un ieleju bloda un mazgajos ka vecos laikos. Ja netiksi gala palidzesu nomazgat.
#2 2024-11-09 03:20 filmasmultenes: Es est taisu daudz un ar kilogramiem. Varesi labi paest pie manis ceptus edienus. Un ari lielu puscucinu.
#4 2024-11-09 03:26 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Indiešu virtuve (11)
Sveiki! Ārzemēs ir vairākkārt būts dažādos indiešu restorānos. Vienmēr biju patīkami pārsteigts. Gan sātīgi, gan ...
Kafejnīca ar kino atmosferu (23)
Kads nezin kadu labu kafejnicu kur sevi iepriecinat dzimenite. Tadam ka man kino fanam. Ar kino atmosferu.
Rīgas klubiņi (8)
Tā nu sanācis, ka sestdienu vakari jāpavada Jūrmalā. Kādus klubiņus iesakāt apmeklēt tām, kam nav vairs 16? :)) Lūdzu ...
Saldus (18)
Vai starp šejieniešiem ir kāda vai kāds Saldus puses iezemietis, kas man varētu dot nelielu instrukciju. Kas man būtu ... | ||||||||