![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lazdarr dienasgrāmata
tracer: nu par pastalniekiem domaaju paarspiileets
beega no krieviem tikai turigie nabagiem pirmkaart nebija konsamaksaat par bileti paari okeaanam kura muusdienu ekvivalentaa maksaaja pusgada algu taa ka beega tik turiigie #1 2024-11-04 19:19 lazdarr: ...tad jau tie turīgie Latvijas izcelsmes jaunamerikāņi...grib to pērienu.
#4 2024-11-04 19:57 VECA_PIEPE: "Latvietis nekādi bez pātagas"(c.)
Lazdar, muļķības! ^ tie, kas (tjipo letiņi) Amerikā fano par Trampu ir tādi paši, kas (tjipo letiņi) Latvijā fano par Putļeru- tie ir urlas. Arī Skotijā šitādi paši (tjipo letiņi viņi esot, bet latviski neprot pateikt ne vārda) urlas, lai arī viņu nav daudz, bet nekaunības viņiem arī šeit ir pietiekoši, lai publiski žēlabās par gŗūtdienību dzimtajā pusē, ap*irstu Latviju un slavinātu Putļeru. Pretīgie urlas,...man vispār nav skaidrs: pēc tā visa kā viņi pēdējos gados iznesas publikas priekšā,...tas ir apbrīnojami, ka viņi paši sev vēl neriebjas?!!! :( #2 2024-11-04 19:49 VECA_PIEPE: Es pat nezinu: smieties/raudāt?,...bet gadījums reāls, pavisam nesens-
skuķi ofisā man saka, ka cehā strādājot viens latvietis no Latvijas, aptv.30gadu jauns, Edgars vārdā. Pāris dienas vēlāk noeju uz cehu, ar viņu parunāties. Es viņu latviski uzrunāju, stādos priekšā,...tā un šitā,...bet šams man atbild: "Ja ņepoņemaju čto ti govoriš!" Pisec! Es viņam tīrā letiņu mēlē tā arī pateicu: "Es nedomāju, ka man-latvietei ar Tevi-latvieti Tete-a-Tete ne darba jautājumos, būtu jārunā krievu vai angļu valodā. Veiksmīgu dienu!" un vienkārši pagriezos uz papēdi riņķī. Godīgi teikšu, ka man ir pofigs uz to, kā viņš manis sacīto sagremoja. #5 2024-11-04 20:24 lazdarr: Neko sev!...Tad jau patiesa tā senā vecā anekdote, kas sākās ar:...reiz mēs trīs letiņi- Ivans, Vasja, un Kostiks...
#7 2024-11-05 17:50 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
par bazniicu (29)
jautaajums praktisks maaciitaajs.priesteris veel tur kas..ko vinsh dara? sveetdienaas paaris stundas lasa biibeles ...
Vai labprātīgi dodiet info netā dažādiem pakalpojuma ... (14)
Man interesē, kas ir zem LIKUMĪGĀS INTERESES dažādiem sia ´šļukas´´? Tās taču nav valsts ...
Kāds jūsuprāt ir "sociālā lubrikanta" - alkohola (24)
pareizais izmērs ( no aliņa līdz tīrai mantai ) pārrēķinot promilēs? Jebšu še galvenais ir pats ieņemšanas process?
Pārdomas pēc 101. dzimšanas dienas par emigrāciju (50)
Kā raugāties uz tiem, kas bēg no savas valsts? Protams, tur ir citas garantijas, bet arī Latvijā daudzi dzīvo ... | ||||||||