![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Sanija_ dienasgrāmata
tracer: taads ir tas 21 gadsimts
naudas kaare nogalina visu cilveecisko dazhi naivje to sauc par darba miilestibu nee.cilveemi kluvushi par naudas vergiem un no taa emocijas nogrulinaas #3 2024-11-02 09:39 Sanija_: Jā, precīzi. Man izrāde sāka patikt no tā brīža, kad atgriezās emocijas pēc mākslīgā intelekta sabrukšanas. Bet ir ko domāt un tas ir izrādes mērķis.
#6 2024-11-02 09:46 Freddy Krueger: Igauņi runāja krievu valodā, un pietiekoši labi, tiesa - tad, kad angļu mēles zināšanas izrādījās par vājām, lai atbildētu uz jautāto. Bija mums tāda izprieca šamos uz muļķi ķert, kad braukājām uz HP seminaŗiem Somijā...
Bet šodienas telefonistu paaudze, liekas, ir ļoti tuvu aprakstītajam... #4 2024-11-02 09:42 Sanija_: Protams, ka runāja labi, teātra izrādē arī atzinās melos par valodas nezināšanu.
#5 2024-11-02 09:44
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur aiziet ar meiteni darba dienas vakarā? (22)
kur aiziet ar meiteni darba dienas vakarā? mājā sēdēt negribas, restorānā arī ne, kino nav nekā sakarīga, teātris? tas ...
Motelis skaistā vietā pierīgā (7)
Kāds zina kādu nedārgu moteli Jūrmalā vai kādā citā skaistā vietā Rīgas rajonā?
Meklēju mūziķus ballei (15)
Lūdzu, mīļie palīdzat... Ir daudz grupas, kas nav reklāmas salikušas internetā... Ja zinat kādu grupu, kas varētu 25. ... | ||||||||