![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
LaskovijMerzavec: Beidzot kāds Tracerim pateica, ka tā hu*ja ko viņš postē ir citu apmaksāts pasākums
.
#1 2024-10-21 18:50 tracer: tv24 preses klubs
zinAjaat ka pirms raidijuma ir instruktaazha dalibniekiem? ir sarkanaas liinijas par nedrikst runaat? piemeeram migrantu.melno indusu teemaa nedrikst nostaaties katdgoriski pret imigraaciju?uzsvarz tiek likts uz to ka jaabuut diskusijai? pat nedrikst nevienam dalibniekam uzdot jautaajumu vai bolt kurjeri maksaa nodokljus juus saprotat cik sapuvis viss? pirms raidijuma instruktazha daliibniekiem #3 2024-10-21 20:02 Optimiste: Tāpēc neskatos...protams, ka tādas Magones....tur fufeli dzen par naudu 😉
#4 2024-10-21 20:06 Tessa: mani atrada, uzrunāja, uztaisījām raidījumu. Pirms tam nekādu instruktāžu, tiesa, vēl bija jāvelk maskas telpās. Ārā filmējām bez. Tas pats ar radio. tas pats ar presi. Runāju, ko gribu, neko neizgriež, neviens man neko nemaksā, lai es teiktu to vai šito.
Tā kā beidz muldēt, katevneiet. #5 2024-10-21 20:08 tracer: tessa
nu protams ja intervee par seenju lasiushanu vai jautaa par mjiljaako dzejoli logiski ka tev nebuus ierobezojumu.jo tu pat nejaushi nevari uzdot neertu jautaajumu runa par diskusijaam #6 2024-10-21 20:28
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Diskriminācija,motivācija un citi brīnumi... (57)
Tikko izlasiju ziņās KJ ka valdība aicina iesaistīties uzņēmumus iesaistīties iedzīvotāju mudināšanā vakcinēties ...
Ko jums (tieši jums katram personīgi) nozīmē Lāčplēša Diena? (20)
Man personīgi: atmiņas par dzirdēto no vecvecākiem un redzētais svecīšu vakaros.
Russkij mir (18)
Kāds ir jūsu viedoklis(redzējums) par šo apzīmējumu, saturu un tā izplatīšanos telpā?
Politkorektums vai demokrātijas ipasa forma? (13)
Nenoradit , neiesaistities notikumos,ja tie iziet arpus kopeja morāles - etikas priekšstatu ramja (indiv.sab.jedzienos ...
Vai ārkārtas vēlēšanās balsosiet savādāk, kā oktobrī? (34)
Ja politiķi ir tik nespējīgi, ka nevar atrast profesionāļus savās rindās un gatavojas taisīt tehnisko valdību, tad būs ... | ||||||||