![]() | |||
|
|
Iepazīsties
260 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
RRAGANA: Neraudi. Gan ukraiņi izšaus. Vnk tad būs karam uzreiz beigas, jo krievija tad izšķīdīs. Puikām vnk gribas vēl paspēlēties kariņos, vot i neļauj tagad bliezt.
#1 2024-09-08 16:40 tracer: kaa ziidiem hamas iedeva iekshaas.taa gan uzreiz sashuumeejaas
redz 100 nogalinaat esot.tas ka ukrainaa tuukstoshi kritushi.tai skataa simtos beerni nogalinaati.tas neskaitaas? dusmas nenormaalas.. un muusu slaidinsh tv24? buutu vecis iists.sauktu lietas iistos vaardos. #2 2024-09-08 16:44 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
kuulas dedzinaashana (23)
pirms saakat mani gaaniit.uzreiz minu ka info avots nra.lv zinju portaals. pagaajushaa diennaktii dzeesti ljoti daudz ...
Ja viss ir slikti (88)
Par ko priecājas cilvēki, kuriem "viss ir slikti"? Piemēram, nesen pasākumā "Staro Rīga" daži saskatīja tikai dubļus un ...
Liekas aizdomīgi (9)
Vai jums neliekas ka LR adminisrācija rīko randiņu 9 ietekmīgākajiem ASV uzņēmējiem ar Turcijas prezidentu?
Kā Jums ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Viss OK? (45)
Kā Jums iet ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām? Viss OK? Vai esat izdomājuši, par ko balsosiet? Vai debašu un reklāmu ... | ||||||||