![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: un protams sleegtaa seedee pieneema leemumu
nu vai nav viena jauka valdiiba mums?😀 nez vareetu kaadu nedeelju nodziivot bez sliktaam zinjaam?😀 #1 2024-08-31 15:48 Gerbera: Hm, piedalījos gremdēšanā, pārgāju pie Norwegian, 4 x pamanījos atbraukt, kamēr par AirBaltic cenām vienu reizi būtu varējusi, nopietni, viņi aprīlī prasīja 4x lielāku cenu par identisku lidojumu maijā, bet jūlija biļete bija 6x dārgāka.
#4 2024-08-31 16:29 tracer: liidz shim staastiija ka tas baltiks labs.valsts ieguldot jeedziigi.pelniishot
nu biski apdirsaas un rengeedaajiem saak staastiit ka redz neesot nemaz tik labi ja calstij pieder tas baltiks tautu uzskata par idiotiem. nu oho te kaa reiz briskena auditorija vemt gribas no shiis valsts.zaglju varza #5 2024-08-31 16:33 DanaL: Laikam jau citādi viss tracera karaļvalstī kārtībā, jo neredzu to bļaušanu un roku berzēšanu apmierinātībā par prieka vēsts paušanu, kāda vēl nesen te bija AnnasJ un viņas mazuļa nāves sakarā.
Patlaban visos portālos ir runa par jau acīmredzami vardarbīgā nāvē gājušu bērnu un viņa tēva līķi turpat netālu. Šoreiz situācija ir gandrīz 100% nepārprotama. Nezin kāpēc mūsu politologam un slikto ziņu sūklim šoreiz mute ciet un neviena vārda savā kārtējā politblogā. Tiešām viss ir OK šajā sakarā??? Esi taču konsekvents! #7 2024-08-31 17:44
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kam pieder šī tēze (12)
Revolūcijas iecer un izplāno sapņotāji, tās realizē fanātiķi, bet labumus no tām gūst blēži un nelieši.
"iesaka pensijas saistīt ar bērnu daudzumu ģimenē" (34)
"Pēc deputātes Lienes Liepiņas («Vienotība») domām, patlaban tās ģimenes, kurās ir daudz bērnu, pārcieš lielas grūtības ...
Dzīve un darbs Ventspilī vai Liepājā (32)
Jautājums liepājniekiem un ventspilniekiem Kādēļ jūsuprāt ir labi dzīvot un strādāt jūsu pilsētā? Vai un kādēļ tur ir ...
Kalamburs (22)
Ko var vamslāt par kkādu demokrātiju Latvijā, ja valsts nerīko refendumu arābu bēgļu uzņemšanas jautājumā? Tak skaidrs, ...
Kam ir izdevīgi tie 100 tūkstoši bēgļu Eiropā? (26)
Kādam taču IR izdevīgi vai ne? Neticu, ka mūsdienu pasaulē kaut kas notiek neorganizēti. Kāds būs rezultāts - ... | ||||||||