FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Sestdiena 31-08-2024 15:39 15  35

urraa.

muusu air baltic.nu tas kuraa valsts miljardu iegruudusi pa shiem gadiem nu gan iet pa burbuli

valsts atsakaas no savaam akcijaam..nee nu normaali ne? iegruuzh miljardu.un tad attaa

smiekliigaakais ka taas akcijas kuras nevienam par briivu nevajag tirgo ss.com.

nu tur pat kur lietotus beernu ratinjus un regipsi

pastalas atkal aptaisijjaas

bet juus pilsonji galvenais nodokljus maksaajiet

man jauns aicinaajums humorshovs
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~699)
Komentāri
tracer: un protams sleegtaa seedee pieneema leemumu
nu vai nav viena jauka valdiiba mums?😀
nez vareetu kaadu nedeelju nodziivot bez sliktaam zinjaam?😀
#1
2024-08-31 15:48
siikaa16: Tūlīt saskries lielie bļāvēji - nodokļu nemaksātāji.
#2
2024-08-31 16:04
tracer: tevi siikaa piekeedees cakenee.gatavojies
glaabsi budzetu
#3
2024-08-31 16:06
Gerbera: Hm, piedalījos gremdēšanā, pārgāju pie Norwegian, 4 x pamanījos atbraukt, kamēr par AirBaltic cenām vienu reizi būtu varējusi, nopietni, viņi aprīlī prasīja 4x lielāku cenu par identisku lidojumu maijā, bet jūlija biļete bija 6x dārgāka.
#4
2024-08-31 16:29
tracer: liidz shim staastiija ka tas baltiks labs.valsts ieguldot jeedziigi.pelniishot
nu biski apdirsaas un rengeedaajiem saak staastiit ka redz neesot nemaz tik labi ja calstij pieder tas baltiks
tautu uzskata par idiotiem.
nu oho te kaa reiz briskena auditorija
vemt gribas no shiis valsts.zaglju varza
#5
2024-08-31 16:33
tracer: buutu jaunaaks es.atpakalj neskatiidamies pamestu sho zaglju paradizi
#6
2024-08-31 16:36
DanaL: Laikam jau citādi viss tracera karaļvalstī kārtībā, jo neredzu to bļaušanu un roku berzēšanu apmierinātībā par prieka vēsts paušanu, kāda vēl nesen te bija AnnasJ un viņas mazuļa nāves sakarā.
Patlaban visos portālos ir runa par jau acīmredzami vardarbīgā nāvē gājušu bērnu un viņa tēva līķi turpat netālu. Šoreiz situācija ir gandrīz 100% nepārprotama.
Nezin kāpēc mūsu politologam un slikto ziņu sūklim šoreiz mute ciet un neviena vārda savā kārtējā politblogā.
Tiešām viss ir OK šajā sakarā??? Esi taču konsekvents!
#7
2024-08-31 17:44
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kam pieder šī tēze (12)
Revolūcijas iecer un izplāno sapņotāji, tās realizē fanātiķi, bet labumus no tām gūst blēži un nelieši.
"iesaka pensijas saistīt ar bērnu daudzumu ģimenē" (34)
"Pēc deputātes Lienes Liepiņas («Vienotība») domām, patlaban tās ģimenes, kurās ir daudz bērnu, pārcieš lielas grūtības ...
Dzīve un darbs Ventspilī vai Liepājā (32)
Jautājums liepājniekiem un ventspilniekiem Kādēļ jūsuprāt ir labi dzīvot un strādāt jūsu pilsētā? Vai un kādēļ tur ir ...
Kalamburs (22)
Ko var vamslāt par kkādu demokrātiju Latvijā, ja valsts nerīko refendumu arābu bēgļu uzņemšanas jautājumā? Tak skaidrs, ...
Kam ir izdevīgi tie 100 tūkstoši bēgļu Eiropā? (26)
Kādam taču IR izdevīgi vai ne? Neticu, ka mūsdienu pasaulē kaut kas notiek neorganizēti. Kāds būs rezultāts - ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅