![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
CoCoSan: Wošem sāku lasīt, apnika. Visi tie tadžiki, uzbeki, gruzīni ir pilnīgi garām. Brīnumainā leģenda par viņu profesionalitāti ir stipri pārspīlēta, bet ietaupītā nauda uz lēto fizisko darbu tiks nomesta zemē, jo viņu kvalitātes darbus būs agri vai vēlu jāpārtaisa. Respektīvi, tiks zaudēta nauda par nejēdzīgi izdarītu darbu un sačakarētajiem materiāliem. Silti neiesaku.
#1 2024-08-22 14:21 tracer: svimpi
peec paaris nedeeljaam saaks smirddt tavs pagrabs😀 ko bljausi kad smirdees.jo shie kur starp regipsi buus olu atstaajushi ko?😀 brauksi uz kaukaazu lezginku dejot?😀 #2 2024-08-22 14:42 988: Uzas. Bet parsteigts nemaz neesmu. Buvdarbi, to kvalitate, izpildes termini laikam ir globala paradiba. 🇬🇧 viss tas pats, tikai tadziku vieta - pasu balelini, angli. Vinus deve par Cowboy builders. Visi prasa avansu un tad filone, ka mak. Redzeju, ka vini "strada" 🙄 Manam landlord ir kadas 20 majas. Manejai lika jaunu jumtu, siltumizolaciju - abi galigi nejedzigi, nevajadzigi "uzlabojumi", tacu ar valsts lidzfinansejumu, jo maja atzita par kulturas mantojumu. Savokija vienu vasaru stradaju celtniecibas brigade Marupe. Tur pie galvena cela jabut divam 3stavenem. Nez, vel stav? 🤔 Tava stroika - tas pagrabs?
#3 2024-08-22 14:58 RRAGANA: Es nesaprotu, KĀPĒC Tu nenoalgo normālu kantori vai brigādi? Tev baigi patīk p**ties ar šitiem aborigēniem?🤦🏻♀️
#4 2024-08-22 17:20 CoCoSan: Nav jau normālu kantoru un brigāžu. Baigā nereālā fortūna, ja ko tādu atrodi vai nejauši uzraujies. Tagad visiem ar līkajām rokām, kuras no tirsas aug baigie kroņi galvās un acīs naudaszīmes skrien kā spēļu automātā zīmējumi.
#5 2024-08-22 17:44 baalzams: Tie musulmaņi te varbūt filmējas Našas Rašas Latvijas variantā? Džamšuts un Co? :D
#6 2024-08-22 19:11 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Algas zemākā robeža finanšu sfērā? (58)
Līdz kādam ciparam (runājot par algu) cilvēki ir gatavi samazināt savas prasības? Vai šajos bezdarba laikos 350,-Ls ir ...
Izmisums, galējs stulbums jeb pa druskai no abiem? (32)
latviešu viesstrādniece dalās pieredzē: "Es pati kādu laiku šampinjonus griezu Nīderlandē. Man, piemēram, no trešās ...
Svešvalodu zināšanas ir ekvivalents darba iespējām jebkurā ... (22)
Pirmkārt sāksim ar to, ka arī Latvijas darba tirgū lielākas laba* darba iespējas tiek dotas potenciālajam darītājam, ...
Par jauno likumu "Sociālais nodoklis no minimālās algas" (13)
Ja patreiz strādā 2 darbavietās uz nepilnu slodzi, pie tam ir 2.grupas invaliditāte: Patreiz:Vienā darbā piemēro ... | ||||||||