FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Trešdiena 14-08-2024 11:33 14  38

Dienas ekonomiskaa anekdote

Lasiju.ieneemumu dienests konstatejis ka cilvekiem daudziem naudas vsiraak kontaa.kaa deklaraacijaa nopelnijis

Shito nelaimi

Un tak ieneemumu dienests no septembra saakshot draudeet shiem.lsi atdod savu naudu

Nezinu raudaat vai smieties par muusu ieneemuma dienesta praata speejaam?

Shis tiesham tic ka visi nobijaas un aizskaitiis uz valsts kasi?

Atveers vienkaarshi kontu paysera.un viss

Lietuvieshi nestucii savus klientus

Nu geeniji mums valdiibaa

foto verteshana iesaku noskatiities
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
tracer: Mans ieteikums
Ar kaaju pa tirsu 80% iereednju.un nauda buus kasee
Un varees samazinat nodokljus uznemeejiem.un eenu ekonomika izzudiis pati
Bet gravjus rakt iereedniitim negribas.taapeec labaak turpinaashu draudeet un laupiiti no uzneemeejiem
#1
2024-08-14 12:00
Julianna: Tada VIDa nemaz reali nav! Talejas ielaa 1 fiziska persona saitaa Firmas .lv. visas Latvijas teritorijaa filiales ir SAMOZVANCI. tikai latvju aitam to neiestastit. ja uz zoga rakstits XYI --tices uz varda, ka tas kaut kur metajas turpat.
#2
2024-08-14 12:09
CoCoSan: Var lūdzu painteresēties un kā lūdzu naļiku iebarot paiserā?
#3
2024-08-14 12:13
Julianna: Aizbraukt da Utenai un ieskaitit kontaa. man ta chkiet.
#4
2024-08-14 12:18
CoCoSan: Kas ir Utena? Bijusī latgalīte?
#5
2024-08-14 12:20
tracer: Coco😃
Nu tak paludz tam kursh tev maksaa uz kepas.lai ieskaita paysera kontaa
Patreiz paysera kontaa nauda pasrskaitot no jebkuras bankasbienask 25 sekundees
Nopietni.shiem veel reklamavtagad taada iet
#6
2024-08-14 12:21
tracer: Leishi nav mulki
Lieliski redz ka muusu ekonomisti hrenovie iedomaajushies ka ar represijaam izskaidiis eenas😃
Nevienai valstij tas nav izdevies
Bet muuseejie tak gudraakie😃
#7
2024-08-14 12:29
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Autobusi un vecie ļaudis (31)
Kāpēc 90 % gadījumu omes un opji sab. transportā kāpj iekšā pa pēdējām durvīm, vismaz autobusos, ...kur sēž jaunieši. ...
Būt vai nebūt mazākumtautību izglītībai Latvijā? (59)
"Visu Latvijai!" vāc parakstus, lai ierosinātu referendumu par Satversmes grozījumiem, kas noteiktu, ka Latvijā ...
Kāpēc Latvijā ir tik mazas algas? (46)
Kāpēc, teiksim, Anglijā strādniekam maksā, teiksim, 10 eiro stundā, bet pie mums 5 eiro stundā? Saka tak, ka vecajās ...
par taisnīgumu... (24)
M.Zanders: Valdībai dīvaina izpratne par sociālo solidaritāti>tvnet Nu, es saprotu, labi saprotu, ka nav glīti un ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅