FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Svimpis,  09-08-2024 07:33 24  43

malkas bizness

Vakar viens pasazhieris pazinjoja, ka vinjam esot bizness.

Malkas bizness.

Taatad, pilsonis dziivo Riigaa. Pats ir slinkjis un rukozhops.

Attieciigi, kaads ir shis bizness - no kaada lauku kadra nopirkt malku un paardot kaadam kaiminjam.

Skarbaakais shajaa - es, piem., par shaadu ``biznesu`` vnk apreecos, bet ohujaa pilniigs klusums. Aciimredzot, te pilsonji ir taadus biznesus saveidojushi, ka shaads skjiet pat ljoti ok.

Varbuut kaads var samest SWOT?

Man skjiet - vnk izcils bizness. Nee, teiciens ``monkey business`` nav par sho!

Riigas turiigaakajiem pilsonjiem. Inovatiivs biznesa modelis. Unikaals produkts.

Sore, pasazhieri, es pat izskaidrot nevaru, kaa noveerteeju shaadu dziives iespeeju un sasniegumu!

p.s. un no shii secinam, ka pilsonja cieniijamais dziivoklis = ar malku kurinaams. ne? Iespaidiigi

Zelta ritmi Jaunieti, izlasi sho
citi ieraksti Svimpis d-grāmatā
Komentāri
CoCoSan: Ar malku ta viss skaidrs, bet kā paliek ar ofisu Brīvības ielas noplūdušajā pagrabā. Sametot SWOTiņu, ieguvējs izskatās ir būves īpašnieks, ja protams Los Amigos to pagrabu hidroizolēs un pabeigs renovāciju ar nenoteiktas izcelsmes finanšu līdzekļiem un būvniecības pakalpojumu sniedzējiem.
#1
2024-08-09 09:56
raina1970: Teikšu tā- malkas bizness ir aktuāls- arī Rīgā, un pat ļoti. Un ne jau turīgākajiem iedzīvotājiem vien. Un jā- apsteidzot jautājumu- man arī ir dzīvoklis ar malkas apkuri.. Un netaisos šobrīd kardināli mainīt apkures veidu- jo šis ir ok.
#2
2024-08-09 10:12
Svimpis: Luuk,par to es arii runaaju. Jaunieshi - maacieties un kapaajiet.
#7
2024-08-09 12:42
baalzams: Malka domāta kamīnam?
#3
2024-08-09 10:16
LaskovijMerzavec: Ar šādu reklāmu tracers tulīt jau tiks BORBES oligahu sarakstā augšgalā un varēs Masku mācīt, kur malka un raki zimujet
#4
2024-08-09 10:39
baalzams: Tad jau jāpieprasa procenti par biznesa reklāmu. Ar steigu! :D
#5
2024-08-09 11:03
CoCoSan: BORBES, ne BORBES, Masks, ne Masks, bet svimpi apsteigt būs grūts uzdevums traceram.
#6
2024-08-09 11:55
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Volvo S40 atsauksmes (26)
Man kā nespeciālistei grūti spriest... bet vai var pirkt Volvo S40 (1999-2001)? Cik ir lielas remonta izmaksas? ...
MB ML270 NO RITA NEVAR PIELAIST (4)
Sveces nomainitas,sprauslas nomainītas bet rezultata nav .Vai pirms pielaisanas ir jastrādā jādzird sūknis?
Eļļas pateriņš (12)
uz 300.km.1.l. eļļas 2006.gada.2.2.benzīns
Mitshubishi Space Wagon (7 vietīgais), atsauksmes (0)
Cik labs ir braukšanai pa mūsu ceļiem?
T-40 ella tek aaraa pa izpluudes trubu (10)
motors uzsilst tad saakas pileesana

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅