![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
CoCoSan: Atvainojos, un kurām tieši dāmām ar cāļu smadzenēm bija šis mesidžs? Visticamāk pieminētā bloga autore oho nav reģistrējusie. Nu tas tā, pieņēmums tāds.
#1 2024-07-28 13:38 RRAGANA: 🤣🤣🤣
KPKāren! Tu PAT lasīt neproti! Tie ir 2! dažādi blogi!🙈🤦🏻♀️㊃ 8;🏻♀️🤦🏻a 92;️ Teu visas skrūves arī vienādas, jo skrūves?😅 #3 2024-07-28 13:43 Svimpis: pfff. esmulohs un esmulohs2. tas ko maina? :D :D :D taapat kaa ar jums - sen peec reproduktiivaa vecuma, krunkainaam pakaljaam, bez smadzeneem. kur vien skaties - shausmas. :D
#4 2024-07-28 13:54 Mans_log_in: Taisnība tā ir, ja nav izpratnes un pieredzes kādā jomā, nevarēs novērtēt, jo kritēriji ļoti subjektīvi būs, pēc kādiem novērtēs. Cilvēciskais faktors un konkrētās situācijas konteksts pārāk daudz mēdz ietekmēt lēmumu.
Tāpēc bieži iesaka konsultēties vismaz ar diviem speciālistiem, ja nu ir iespējams, protams. Un atsauksmes palasīt. Kaut gan nekas nevar būt 100% ticama informācija. #5 2024-07-28 14:23 CoCoSan: Īstenība ir tāda. Ja vēlies sev ko kvalitatīvu izremontēt vai uzbūvēt, tev pašam "jākļūst" par celtnieku. Jānoskaidro katrs process atsevišķi, lai zini, kurā vietā tevi čakarē un kurā vietā tev pretim stāv profesionālis.
#6 2024-07-28 14:32 Svimpis: luuk, shis ir MEGA praatiigi teikts! Tieshi taa! Tev pasham jaajeedz VISS. Kaa lietot konkreeto mastiku, kaadu izveeleeties, kur klaat. Kaa neklaat, kaa veidot rigjipsha raami, kaadi rigjipsi kur izmantot, kur likt situ, kaadu, kaapeec, u.t.t.
#7 2024-07-28 15:00
Pārējos 34 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Uzbekistānā... (10)
...varbūt kāds nesen bijis? Ir doma šoruden atsvaidzināt pārdesmit gadu vecas atmiņas!
Delfinarijs klaipedā (5)
Vai kads šogad ir bijis uz delfināriju? kādas cenas, vai ir šovs utt, visu ko var par to pastāstīt.
Kuras vietas izradit arzemju turistam, kurs nekad nav bijis ... (39)
Ne parak talu no Rigas, jo nezinam vai visas dienas busim ar auto.
Suvenīri no Norvēģijas (32)
Ko vislabāk ciemakukulim draugiem atvest no Norvēģijas? Vai tiesa ka trollīšus nedrīkst pirkt pa vienam,bet vēl labāk ...
Ryanair. Drukas kļūda rezervācijā. Jau veikts on-line check ... (5)
Problēma sekojoša... ir veikta rezervācija un pat veikts on-line check in. Taču mistiski nezināmā veidā ir ieviesusies ... | ||||||||