FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Sestdiena 27-07-2024 09:30 5  28

nu vsjo dostalji

eu tauta...aljo?kaads veel ir dziivs.kustinaat varosh?

politikas teemas nepatik jums.humors ar nepatik.ironija hn pasmieshanaas par zevi un citu vaajiibaam ar pie sirds neiet

ko tad juus gribat diikja iemiitnieki?

miilu gribat? taadu fetishistisku gribat?.lai neizgeerbjoties orgasmeetu?

varbut gribat augstu lidot bet vistas kermenja iipatniibas neljauj pacelties gaisaa?

oho diikiitis aizaug..visas dziiveliigaas radiibinjas jau beigtas.

no skaabeklja truukuma

saak atgaadinaat vaarnukroga apkaarni.kur bolderaajas kanalizaacijas noseedumi tiek izgaazti uz lauka.indeejot babiites iemiitniekus ar smaku

no sievieteem seit komentu sadaljaas tik palikushas indes zobus raadoshaas diikja brunurupucienes

teiksiet brunurupucieneem nav indes zobu?

ir gan.taadaas duunjaas dziivojot gadiem izaug ne tikai indes zobi

arii pakaljgalaa attiistaas sleedzeejmuskulji.

taa nu seezh te oho.indes radiijumi

ne vairs iekost ne pakakaat

minhauzena piedzivojumi lapzene latvijas graaveeja
Komentāri
988: "oho diikiitis aizaug.." - Nu un, bus ne pirmais, ne pedejais. Plapatavas, PA/DG, nav obligatas. Saista labi ja 1/4 lietotaju, no kuriem % 80 tpt nav ko teikt. Vnk ganas te.. Citadi, ka pazisanas saits, ok
#1
2024-07-27 09:53
mrX76: Tu esi kādreiz viedu tomātu redzējis?
Caur problēmām, caur problēmām tik uz augšu tiec.
Ar laiku šitās problēmas vairs neuztrauks. Būsi vecs un zils, kādas tur vairs problēmas ...
#2
2024-07-27 10:23
filmasmultenes: Ja nepatik pa tadam lietam runat. Bet pa filmam neateiktos runat.
#3
2024-07-27 12:35
RRAGANA: he he he. te kāds laikam bez rīta sexiņa ir cēlies 😂😂😂
#4
2024-07-27 13:43
CoCoSan: Vai tik šī publikācija nebija viens trekns indes raksts.
#5
2024-07-27 14:05
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Skotijas neatkarības referendums (22)
Atlikušas vēl tikai 5 dienas līdz Skotijas neatkarības referendumam. Kāda skotu atbilde Jums personīgi šķistu ...
Latgale (47)
Vai latvieši saprot visu latgaliski, vai tas sagaidā grūtības ?
"Nēģeris"... tas kur š no Āfikas. (43)
Ka viņus tagad pareizi jāsauc? Man te saka ka "nēģeris" esot rasistisks apzīmējums. Bet nevar taču par "afroamerikāni" ...
Ko tie krievi spiež mūs runāt krieviski? (59)
Ltv7 žurnālists Ignatjevs no raidījuma "točki nad i" gribējis piespiest nacionālā apvienības pārstāvi viņa raidījumā ...
Gribam prezidentālu pārvaldi? (21)
Mainīt esošo sistēmu un varu nodot vienam-prezidentam?Tas nozīmē ,uzturēt pie esošajām izmaksām vēl maksāt par ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅