![]() | |||
|
|
Iepazīsties
260 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
tracer: svimpi
tu nejuti atskiriibu starp terminiem "mees dariisim" un" mees izdariijaam" ticeeshu kad buus nkpirkts nevjs resnie generaalji tikai papiiru uzdrukaajushi ko tad divus ar pus gadus dariija? taa arii tik runaa.runaa.runaa #1 2024-07-24 15:10 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kā pārciest bosingu? (22)
Darbā jauns šefs, karalis lauva- pats pareizākais, gudrākais un talantīgākais kaut arī pats ir vienkārši algots ...
Strādāju gan pamatdarbā, gan veidoju savu biznesu (45)
Situācija sekojoša. Strādāju vienā mārketinga kompānijā, bet radās doma pašai par savu biznesu. Darbā pārgāju uz ...
Vai CV ierakstīta izglītošanās OHO PA atstās kompetentu ... (18)
Tagad esot moderni sarakstīt CV, kas ir darīts bezdarba laikā, lai nepadomātu, ka slinkots. Tikai nezinu vai ... | ||||||||