![]() | |||
|
|
Iepazīsties
200 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
988: Kidok po lotisski 😄 Nez, tas pats Millers, kuram Kivics x muli nozilinaja? Interesanti, kadus grandus solija 🤔
#1 2024-07-21 10:22 RRAGANA: Da kādi grandi! Pat dzirdēti tādi nebija😂
Vot cits mahinātors maijā gan yzmeta riktīgi vaurākus tūkstošus elektroniskās mūzikas mīļotājus. ATA centeam nesamaksāja un norāva pilnīgi visu pasākumu. A te..ph. 2 kaukādi mazpazīstami neieradās.. pue tam viens reperis tīņiem. #2 2024-07-21 10:41 Sanija_: Laikam par šo neesi dzirdējis.
Globālajā tīklā (i-netā) vakar (19.07.2024.) noticis kāds "nobrukums"... ASV, Eiropā (Berlīnē, Cīrihē) ar avia biļetēm un servisu bardaks izcēlies, bankās biroja un servisa tehnika nedarbojās, arī citās nozarēs dažādas sistēmas un elektroniskie pielikumi nedarbojās, t.sk. slimnīcās... Kāpēc? tāpēc, ka kāda ASV servisa kompānija veica "update" pret vīrusiem, bet kaut kas "izgāja no krastiem", jo it kā kāds darbinieks ne to pogu nospiedis... Cik viegli un arī nejauši var izdoties mēsli... Daudzi nevarēja atlidot, reisi atcelti. Bet Tracers jau zina vislabāk. #3 2024-07-21 10:53 tracer: Sanij
Leetie muuzikji ko kaajaam atnaaca?😃 Visi ieradaas Sanij tu duma lauku baaba esi Nifiga no biznesa nejeedz #4 2024-07-21 11:03 tracer: Starp citu
Senkju par labojumu😙 Tu shodien laba meitene Esi pelnijusi dienu bez tracer uzmaaksnaas😙 #7 2024-07-21 12:22
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur var labi izdejoties disco stilā? (4)
Labas vakaras, draugi! Gribu ar draudzenēm piektdienas vakarā kārtīgi izdejoties. Parasti to daram Sapņos un ...
Restorānu randiņi (47)
Vairums kinofilmās tiek rādīts kad randiņš vienmēr notiek ar restorāna apmeklējumu .Vai tiešām tas ir svarīgi sievietēm ...
Vai esat bijuši cietumā...? Kādi iespaidi...? (29)
Vai esat bijuši cietumā...? Pie kāda Ciemos...? Varbūt pašiem ir bijis tas gods Tur pasēdēt... kādas atsauksmes, kādi ...
Ko uzdāvināt Dzimšanas dienā (23)
Ko uzdāvināt sievietei 78 dzimšanas dienā? Nemāku pirkt dāvanas. Palīdziet ar labu padomu. | ||||||||