![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
tracer: svimpi.garlaicigi🥺
vot es izraavu divi litri snabja kaapu savaa lambordzini.uz 240 pa vidzemes shoseju menti ieseedaas astee.es uzspiedu 280 shie saaka raudaat a man po.lai iemaacaas braukt lohi piestaaju uzpiipeet pieturaa pamaigojos ar trijaam ohujeetaam.shiis pieturaa gaidija autobeli lai brauktu uz biblioteeku viss atcelas shiim.kaajas netureejaas taisni vairs peec mana maiguma skatos menti.joprojaam raudaadami sakaapushi vertoljotaa ragad kers mani kaa noteemeeju ar tuksho absolut pudeli kaa metu taa absoluuti pilotam pa pieri vertuska tuveejaa plavaa uz mutes gan noleenu shiem bendzu un braucu maajaa vot taa vajag liigot🥺 #1 2024-06-25 14:34 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Karoga izkāršana decembra pirmajā svētdienā (2)
Izlasīju kad jauzkar valsts karogi. Tur starp citu ir teikts, ka valsts karogs sēru noformējumā jaizkar decembra ...
Laba ar malku kurināma pirts (16)
Rīgas tuvumā.Ko varat ieteikt?Naktsmītne nav vajadzīga,tikai pirts,dīķis vai kas līdzīgs kur atveldzēties pēc ... | ||||||||