![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DutchBest dienasgrāmata
Sanija_: Vislabāk ir dzīvot realitātē un pieņemšanā, dodot prātam brīvdienas ilūziju būvēšanai.
#4 2024-06-06 14:25 DutchBest: Ļoti prātīga doma. Mūsu sapņi ir tikai skaistas ilūzijas. Bet! Ja kādam nav sapņu, tas liecina par sliktu miega kvalitāti. Tā, piemēram, Dr. Tals uzskata, ka sapņu iztrūkums var liecināt par miega traucējumiem, konkrētāk, par miega apnoju.
#6 2024-06-06 15:09 raina1970: Krietni interesantāks par sapņu tēlu ir cilvēks- iz dzīves.. reālais. Piemērotais. A sapņu tēli - lai paliek pasaku lapās, sapņu grāmatās.
#5 2024-06-06 15:00 DutchBest: Piemērotais. Var to nosaukt arī tā. Kā un vai vispār var atrast to piemēroto? Vai kāds var būt ļoti piemērots jeb pietiek, ja ir kaut kā, nu kaut mazliet, piemērots??
#7 2024-06-06 15:24
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Gladiolu miglošana (4)
Kā tieši notiek gladiolu miglošana? Vajag kādu pūšamo flakoniņu iegādāt? Un kur jāpūš, uz lapām?
Kukaiņu biedēšana (17)
Vai kāds kaut ko zin par ultraskaņas ierīcēm ar kuru palīdzību var aizbiedēt visus nevēlamos kukaiņus no mājas. Kiimiju ...
Par krūmgriežiem vai trimmeriem. (8)
Jau 4 dienas nav nekā jauna ko apspriest . Nu tad lūk vismaz k/kas ! Dalieties pieredzē ,lūdzams !
Kā ir dzīvot virs caurbrauktuves? (16)
Varbūt kādam ir zināma pieredze, vai virs caurbrauktuves var normāli dzīvot arī ziemā un nenosalt? Māja veca, 1890 ... | ||||||||