![]() | |||
|
|
Iepazīsties
320 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Svimpis: jaa, naakoshreiz, kad buus jaaraksturo videeji nekaulains sieviskjis, taa arii teikshu: uzpuutusies zivs :D :D :D
#2 2024-06-03 21:20 jozolsen: Suka- kuce!!
P.s. Kādreiz bērnam nopirku īsto savvaļas lasi, negaršīgs. Pelēks un sīksts.. #3 2024-06-03 21:59 Svimpis: akcijas? neko nezinu. Neesmu dzirdeejis par akciju. Neesmu dzirdeejis arii, ka akcijas lasis maksaatu tikpat, cik ne-akcijas :D
#5 2024-06-03 22:03 988: Sukas! Tpc nemu kartigu fileju, zvinas nost, sagriezu gab. Trauka ieberu Himalaju sals un cukura maisijumu - var piesaut piparus, garsvielas savai gaumei, bet jo mazak, jo labak - att. 3/1, lieku virsu sagrieztos lasa gab, uzberu pa virsu vel sali, cukuru. Vaku virsu, fridza ieksa, pietiek uz
nakti. Sataisu lielu skivi ar lasmaizitem, pietiek 2-3 d. Tas i, ja neatstaj ar sieviski. Noverots, ka tad atri pazud.. ☹️🤣 #6 2024-06-03 22:04 baalzams: Jā, tieši tā arī daru, tikai bez cukura, ar citronpipariem un Himalaju sāli. Ja nevēlos ēst šādi pagatavotu svaigu, tad, pirms lieku cepeškrāsnī cepties, zivs porcijas gabaliem uzspiežu citrona sulu. Garšo arī vienatnē. :D
#7 2024-06-03 22:29
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Siers, kurš cepot nedaudz pakūst?! (16)
Labrīt, gurmàni! Vajag konsultāciju!!! Kuri ir tie sieri, bez parastajiem Krievijas, Holandes utml.., kuri ...
Medus kūkas garnēšana (10)
Izcepu medus kuku,bet nekas nesanak ar to garnesanu. Meginaju apbert ar tas pasas kukas drupacam,bet malas kukai sanak ...
Kā karsē ābolu sulu? (10)
Cik ilgi jākarsē? Vai jāvāra? Gribēju pildīt 1,5 litrīgās stikla burkās...
Kā glabāt kirbi, ja miza nedaudz bojājusies? (13)
Noņēmu no lauka ķirbi, mazliet bojājusies miza, kā lai saglabā ziemai veselu?
Neliela līdaka (15)
Ko darīt ar nelielu līdaku, ja zupa negaršo un kotletes negribas? Kā vēl var pagatavot? | ||||||||