FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Sestdiena 01-06-2024 14:29  9

mani

mani tieši konfrontēja ar ko es esmu kādreiz teicis. viņai ir taisnība, man nav. es to aizmirsu. kad man noliek priekšā, atceros.

man nebija taisnība šai jautājuma, bet tur bija.

vai toreiz vajadzēja to kopēt un kaut ko tagad pierādīt?

ja tev kaut kas patika vai nepatika, kāpēc izmeties par frendu? vai pusfrendu?

man nebija taisnība. es netaisos pastāvēt uz to, kas nav. tu zini, ka cilvēks ir... problēma ir. un to visu kopēt, ko tev saka privāti. lai pēc gadiem iemestu feisā?

apsveicu!

realitāte vēl pārdomas
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1292)
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Elektroinstalāciju nomaiņa vidējā divistabu dzīvoklī (4)
Cik aptuveni varētu izmaksāt elektroinstalāciju nomaiņa vidējā 2-istabu dzīvoklī. Domāju, tieši vadus un rozetes. ..
Kas ir perilla (2)
Redzēju Depo periilas sēklas(augs ar tumšām lapām). Internetā neko prātīgu par šo augu neatradu. Kāds/kāda nezin ...
Palielināt elektrības jaudu? (6)
Dzirdēju, ka zemnieki šokā par augstajiem elektrības rēķiniem. Tas laikam par jaudu? Es vēl neesmu saņēmusi jauno ...
Ar kādu javu mūrē dolomītu? (7)
Vajag pielabot esošu mūri un aizvietot vienu stūri līdz jumta līmenim. Ja kāds var iedot kādu saiti uz info par ...
Pelni no krāsns un ogles. (10)
Kad kurina krāsni ar malku paliek pāri pelni un dažas ogles, kāds būtu labs variants pelnu un ogļu tālākai izmantošanai ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅