FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Svimpis,  31-05-2024 13:29 4  19

fargo - nu kuda

Viena ieraksta ietvaros:

``viss, ko es dzeru, ir kafija un minerālūdens.``

un

``kad es šmigoju, es to daru un kaut kādu baiso noslēpumu no tā taisīt man prātā nenāk.``

Viss, kas jums jaazina par Fargo :D

par laukiem un darbu sadirsu
Komentāri
CoCoSan: Un? Tev kas no tā, kas, ko un cik bieži dzer? Labāk savai seksuāli neapmierinātajai ženšinai būt iedevis zāles veselu sauju iedzert. 😅
vai.....tas viņa tagad drukā no sava svimpja akaunta? 🤣
#1
2024-05-31 13:37
fargo: jā svimpi, pienāks vakars, atbrauks manējie, aizbraukšu līdz pilsētai. bet varbūt nē. tu mani centies diskvalificēt. ok. es nestastu visu pri visu, bet cenšos būt autentisks šai feikajā pasaule. gribēšu iedzert, darīšu. atļauja man nav japrasa nevienam. es ar tevi runāju šobrīd skaidrā.
#2
2024-05-31 13:41
Svimpis: dskvalificeet vietaa gribeeji lietot ´´diskrediteet´´? Autentisks - arii nevietaa. Patiess/atklaats - buus korektaak. Autentisks lietot tad, ja ir atsauce uz paraugu/reference. Shajaa gadiijumaa - ne pa teemu.
#3
2024-05-31 13:50
CoCoSan: Tipa, kā noprotu, eròts, sorÿ, empāts arī par baigo tiesnesi uztaisījies? Jums abiem ar līgavu kopā pie psihiatra bi.
#4
2024-05-31 14:02
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

V70 1999. automāts kad uzsilst panelī sāk mirgot dzeltenē ... (17)
Tajā brīdī kad uzsilst automāts un sāk mirgot dzeltena lampiņa uz augšu , sajūta ka pazūd automātam 4 ātrums . Kas ...
NISSAN 200sx vai 240sx (4)
Gribu iepirkt NISSAN 200sx vai 240sx. Tacu neko īsti par siem auto nezinu, kāds varētu mani apgaismot ar savu pieredzi ...
Jaudas zudums Hondai Civic... (7)
Kas varētu būt par iemeslu automašīnai, ja pazūd jauda. Jāmaina lamda zonde, vai vajadzīgs jauns degvielas filtrs, jeb ...
Honda Accord (13)
Kam būtu kāda pieredze ar veco Hondu Accord 1997.-1998.g.? Man pašlaik teoretiski ir 2 varianti (lētie) - Mazda 626 un ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅