![]() | |||
|
|
Iepazīsties
40 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
CoCoSan: Kur viņi to visu tērē? Tik būvē un būvē, katra mazmaiņa 100tkst, lielie objekti jau desmitos miljonu. Paši plikām dirsām, bet katra bibliotēka vai iestāde kā volstrītas nami.
#2 2024-05-24 18:26 tracer: iebetonees veel vienu balstu tam viviishu jaunam tiltam😀
ja nopietni runaa.tad ir ljoti beediigi man jau pofig pa lielam.izdziivoshu.varu eest arii kartupeljus ar rengeem bet jaunie shito izlasot pasuta taxi uz lidostu kautkur lasiju ka latviju meenesii pametot ap 1200 cilveeku meenesii.gadaa 15 tuukstoshi bail pat rakstiit.tuuliit atskries laskovijs un sauks pa trolli.ka esmu pirksta izziidis tos 15 tuukstoshus #3 2024-05-24 19:06 tracer: coco
a varbut viss taadaa tuutaa ka neaiznemoties peec paris meeneshiem nebutu ko pensijas maksaat? tas tev liekas nereaali? #4 2024-05-24 19:50 homo_ursus: Atradis no kā smelties informāciju... apollo.
Bet nu jā, vēl neskatījos, bet aizņēmums bija paredzēts šī gada sākumā ap pus miljardu, gada vidū un būs gada beigās. Mums grúi pavilkt parādu nastu, vajag refinansēt kredītus un nav naudas tekošiem maksājumiem, laikam pensiju fonds arī patukšs. Ļoti žēl, ka mūs mērķtiecīgi grūž aizā, Lielais šaha dēlis īstenojas. #5 2024-05-24 20:09 tracer: tieshi taa.
un tie paraadi jaatdod buus kur nemt naudu? tikai veel vairaak preseejot biznesu un paaugstinot nodokljus varu dereet.peec veeleeshanaam tuuliit pvn tik uzrauts augshaa pluss akciizes nodoklji visticamaak laba finanshu pratiiba..aiznemties lai atdotu veco paraadu😀 #6 2024-05-24 20:16 Drole: Licenceetas skruuves jaapeerk! Sertificeeti instruktori jaaalgo! Pundurvalstniekiem kaut asins pa degunu, bet no alianses standartiem atkaapju nebuus! https://youtu.be/hYWie96j3aQ?t=73
#7 2024-05-24 20:32
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Rodas sajūta,ka savas galvas paceļ tautas,kas bija ... (36)
Izskatās,ka Putins var palikt viens.Gruzijā,uz kurieni sāk mukt Krievi,tauta skaidri un gaiši pateikuši,ka neviens ...
Vai ir pareizi aizliegt 16. marta pasākumus Rīgā? (90)
"Lai izvairītos no iespējamām provokācijām un sabiedriskās drošības apdraudējuma, Kalve aizliedza visus 16.martā ...
Ko jūs esat dzirdējuši par šo hartu? (18)
Vienā portālā uzdūros šadam lasītāja komentāram : Latvija joprojām nav atzinusi 1961. gada Eiropas Sociālajā hartas 4. ...
Nirnberga 2 (100)
Kanādā process pret PVO noziegumiem pret cilvēci ir sācies. Piedalās ap 1000 juristu un vēl vairāk ārstu.
Kāpēc būtu (ja būtu) jāsaglabā latvietība, ja nedzīvo ... (25)
Praktisks jautājums. Kāpēc? Ko man tas dos? Ieguvumi, ja saglabashu? Zaudējumi, ja nesaglabashu? Kā vispār to var ... | ||||||||