![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lazdarr dienasgrāmata
tracer: visur braakis
kapitaalisms..jo leetaak uzrazosi.vairaak nopelniisi pat babulji traki palikushi.agraak giiba ja pliku veci redzeeja.tagad degunuscrauc🥺 #1 2024-05-19 17:37 Svimpis: nu, es nezinu par taadiem prastiem instrumentiem - man gan aizdomas, ka tu peerc leetus viltojumus. Es izmantoju smalkaakus intrumentus un komponentus. Pilniigas mulkjiibas. Ndesmit gadu laikaa esmu izmantojis miljonus elektronikas komponentu - nulle braakju. Instrumenti? Nulle braakju. Jaa, es nepeerku aljikaa vai temu.
#2 2024-05-19 18:18 cherry88: labi instrumenti ir nesamērīgi dārgi. mana pieredze, kaut vai ar makšķerēšanas spolēm... it kā firma ok, shimano.. pirku pa 40 eur, iet sezonu, pirku pa 70 , vispār zema kvalitāte, 95 arī nav kvalitāte . Iespējams dārgais gals 150-400 eur kalpo labi, bet šaubos .
motorzāģis husqvarna , jauna cena 1300eur, paiet 3 sezonas un karpuss izdilst , grupa jāmaina. vecie modeļi bija krietni labāki. Piemēru ir daudz , visās ražošanas sfērās. Kaut vai ēdiens ... siers , jogurti , desa . Kaut kas nav pareizi.. Protams ir brrendi, ražotāji . kuri joprojām spēj piedāvāt kvalitāti, bet vai cenu kuru vairums varēs atļauties . #3 2024-05-19 20:02 tracer: varu piebilst.cik zinu mercedes bremzhu abs blokus razho iirijaa.ruulniicaa kur straadaa iebrauceji no austrumeiropas.tad nu iedomaaties varat kvalitaati
#5 2024-05-19 20:32 tracer: nike.adidas utt.apavu brendi razojas indoneezijaa..un izjuuk sezonu nostaigaajot
praktiski lohi maksaa par brendu.kvalitaste taa pat ko tirguu tirgo #6 2024-05-19 20:34 tracer: jau laiku atpakalj bosch ripzaagim rokas nojuka paarnesums
peec garantijas sataisija..darbniicaa paraadiija zobratu.kurs sapreseets no metaala skaidaam smalkaam.nevis izrreezeets .un logiski tas bija parluuzis #7 2024-05-19 20:37
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
kaadam veel ir iluuzijas? (31)
par shito valsti.ar mazo burtu nu jau otrs cilveeks apgalvo ka vienotiiba pat veeleeshanu rezultaatus ...
Skotijas neatkarības referendums (22)
Atlikušas vēl tikai 5 dienas līdz Skotijas neatkarības referendumam. Kāda skotu atbilde Jums personīgi šķistu ...
ģimenes jēdziena nostiprināšana Satversmē (33)
Vai vajadzīga parakstu vākšana par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē? Vai tomēr Latvijā esam gatavi mainīt ...
Kāpēc tas ir pret kristīgo reliģiju? (50)
Kāpēc tas, ka Jēzum bijusi sieva, var sagraut kristīgo reliģiju? Vai tad tas, ka viņš krustā sists par mūsu grēkiem, ... | ||||||||