FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Svētdiena 19-05-2024 02:08 3  14

Uzmetiens

Briedis pakāsa. Krievu fanu strāvojums izrādās par mazu. Latviešu fani tik spēj dot spēku un iedvesmu. Jo mums ir Lāčplēsis, bet krieviem - Ivanuška duračok. Vajadzēja par to padomāt pirms uzmeta fanus.

youtube.com/watch?v=SuLxMDgGS4I

Maijpuķīšu smarža Kas es esmu?
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~771)
Komentāri
baalzams: Pakāsa ari Fjūrijs. :)
#1
2024-05-19 09:19
homo_ursus: Kā drāzties ar krieviem, tā esi starā, bet, ja cits izsaka savu viedokli, tā uzreiz ir tavā naidnieku topā.
Mairis vēl būs pirmais, tev atliek tikai dzīvot ilūzijās. Aprobežotība jums šeit ir lipīga.
#2
2024-05-19 18:02
siikaa16: Vispār jau viņam nebija viedokļa. Man nav tāda naidnieka tops un ar krieviem nedrāžos un nekad neesmu drāzusies.
#3
2024-05-20 01:02
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kaut kas mīksts priekš velotrenažiera sēdekļa (11)
Vai ir kaut kas mīksts, kas būtu speciāli domāts priekš pacieta velotrenažiera sēdekļa. Eju uz sporta zāli un vairākos ...
Motobols Latvijā (5)
Vai motobols Latvijaa atkal ir nomiris? Kapec nesakas 2015gada sezona?
Kāpēc nespēju apsēsties špagatā? (12)
Gadiem mans sapnis ir apsēsties špagatā. Mēģinu un trūkst 45 cm. Dziļāk neiet jau káus 10 gadus. Kāpēc? Kāpēc es ...
Peintbols - kādas sajūtas? (3)
Vai kāds ir spēlējis paintball? Kādas bija sajūtas? Padalieties pieredzē.

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅