FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Svimpis,  05-05-2024 15:42 18  41

veltiiijums triicpakaljaam

Krunkainaas pezhinjas, juus tapaat sadzirdeetas!

Manai vasaras miskastei (nu, tai, ko no chigaaniem atpirku) ir tieshi taada izpluude - skalja/pereskalja un ar izcilu popkornu (nu, tiem spraadzieiem).

Dodiet zinju, piebraukshu nodemonstreet. Vareesiet izteikt veerteejumu skalaa no ``drausmas, kas par troksni`` liidz ``kaut tu, mudak, nospraagtu``.

Un, ziniet, kaads veel prikols? Man juusu gaaniishanaas buus aparaleeli, jo es neko nedzirdeeshu. Ibo, naglukaste ir piepickaata ar pastiprinaataajiem un skaljrunjiem. Juus un kaiminji, toties, klausiisieties normaalu muuziku.

Bet tagad, marsh - atpakalj pie pliits vai griidlupatas! Kur nu juus tur iespruudaat! Pietiks jums te no sev saprotamam lietaam novirzities!

Iepist cirvi galvaa par muuziku
citi ieraksti Svimpis d-grāmatā
Komentāri
Railija20: Vēl viens , kuram mīlestība dzīvē par maz!

Tā notiek, kad cilvēkam nav ♡ , prastums lien pa visām krunkainajām vīlēm laukà.
Runā jau, ka veiksmīgie tikai redz skaisto, labo , jo viņi paši tādi, hmm...
#1
2024-05-05 15:55
Svimpis: pfff. es arii redzu tikai labo un skaisto. Taas chokurainaas peecpuses arii ir tas skaistaakais juusos. Atliek paklausiities zhultii, kas no jums gaazhaas aaraa, tajaa suudu porcijaa, ko te topiijiet - lai tas kljuutu aciimredzams.
#2
2024-05-05 15:57
Railija20: 😁😁😁😁😁😁
#3
2024-05-05 15:58
Svimpis: nu re, vismaz vienai triicpakaljai noskanjs uzlabojaas :D
#4
2024-05-05 16:00
Railija20: Jā! Paldies!
#5
2024-05-05 16:02
Sanija_: Bite redz ziedu pļavu, bet sūdu muša - sūdu kaudzi. Katram savs rajons.
#6
2024-05-05 16:30
siikaa16: Romantiķis! Čalis pie logiem ducinās. 🥰
#7
2024-05-05 18:03
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Problēms ar kārbu (12)
Volvo V60 mehānika, ir brīži, kad ik pa laikam ir grūti ieslēgt pirmajā robā un atpakaļgaitā. Mans novērojums, ka tas ...
Izsaukuma zīme panelī (6)
Vai var iziet teh. apskati ar mirgojošu izsaukuma lampiņu(!) p.s ar bremzēm vis kārtībā...elektronisks gļuks... auto ...
Lexus GS (4)
Sodien braucot uz darbu, ieraudziju pa Jurmalas shoseju parvietojamies loti smuku mashinu,pilnigi sapni:) Smilshu ...
MAZDA RX-8 degvielas patēriņš (6)
Nu beidzot pēc juusu ieteikuma arī nopirku MAZDA RX8. ļoti laba mašīna tikai 20L uz 100 :))))))

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅