FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Piektdiena 03-05-2024 15:45 17  27

kapec

katra pilsētā desmitiem valstu ir aģenturas ar nosaukumu a la "bērnu tiesību aizsairdzība", bet es neesmu dzirdējis par aģenturu ar nosaukumu "bērnu pienākumu ievērošanas aģentūra"? un varbūt tam ir tiešas sekas?

Inside a Longhunter Camp passion
Komentāri
CoCoSan: Jā. Bērniem tagad ir stipri par daudz kas ļauts.
#1
2024-05-03 16:04
LaskovijMerzavec: Un ko tad tagad bērni ir nostrādājuši?
#2
2024-05-03 16:13
CoCoSan: Uztaisi jaunu, tad redzēsi.
#3
2024-05-03 17:06
DanaL: Mēs jau tā bļaujam, ka visādu aģentūru ir daudz par daudz.
Pienākumus bērniem jāieaudzina ģimenē, ja vecāki paši zina, kas tie tādi un kāpēc vajadzīgi.
Bērnu aizsardzība domāta gadījumiem, kad bērni jāsargā no pieaugušajiem. Diemžēl tas nepieciešams daudz biežāk nekā mums gribētos domāt. Un arī tikai tad, ja bērns zina kur griezties. Visbiežāk viņi par to neki nezina
#4
2024-05-03 17:43
LaskovijMerzavec: Skaidrs, kārtējais nekonkrētais vecima marazma diršanās bazars!

Kad mēs augām tā nebija… bija,bija
#5
2024-05-03 17:48
CoCoSan: Jūu, tas marazmātiķi sev pierē iecirtuši, ka kopš viņu bērnības pasaulē nekas nav mainījies.
#6
2024-05-03 18:10
LaskovijMerzavec: Šo vari turpināt ar impi… tuda,sjuda i obratno…
#7
2024-05-03 18:14
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kāda jūsu attieksme pret dzīvi metropolē? (39)
Vai esat dzīvojuši vismaz kādu laiku tādā kārtīgā lielpilsētā(Parīze, Roma, Londona, Maskava, Ņujorka utt.)? Ko sakāt ...
Vai dabīgs dzīves ritējums? (27)
Arvien vairāk latviešu precas ar cittautiešiem, ipashi jaunieši. Lielākoties šajās ģimenēs latviskums tomēr netiek ...
Vai Jūs izlēmāt par ko balsot? (48)
Man personīgi šķiet,ka tukšo aploksnīšu tradīcija ir jāturpina. Nu nav vēl sakārtota likumdošana,lai šī valsts varētu ...
Aizliedzam valkāt treniņbikses! (38)
Man ir priekšlikums. Beļģijā musulmaņu sievietēm aizliedza valkāt parandžas. Latvijā, lai netiktu bojāts vizuālais ...
Jūsu domas par vakardien nodibināto Progresīvo partiju? (19)
Ko domājat par vakardien nodibināto Progresīvo partiju - nu beidzot taču Latvijā ir īsta rietumnieciska sociāldemokrātu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅