![]() | |||
|
|
Iepazīsties
40 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
CoCoSan: Man jau bija tāda klusa aizdoma, ka tracers savu rūpalu nav atmetis, tik mums pūš pīlītes, ka vairs netakšo.
#1 2024-04-25 17:55 Svimpis: nav, nav. Shodien zinja internetos, ka menti sasnjoreejushi, jo bijis smigaa un bagaazniekaa vienu pliku + atstaukaatu tjerpilu vedis. Tracers ir iists vecis! ;)
#3 2024-04-25 18:30 tracer: zveeru pie oho abonementa🥺
vakar biju tepat..rakstiju miilas veestules vakar bija noskanojums uz retro🥳 #2 2024-04-25 18:30 Svimpis: jopt, par taadu daavanu esmu gatavs pusi dienas seedeet bagaazniekaa/teelot tjerpilu, lai vari mani korishiem atraadiit un celt savu reputaaciju rajonaa!
#6 2024-04-25 18:35
Pārējos 13 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Motociklista apģērbs (17)
Visszinošā tauta, ko man vajadzētu iegādāties, ja vēlos sākt mācīties braukt ar moci?
Ziemas riepas (18)
Mana izvēle krita uz Falken eurowinter hs449, visos topos pirmajā desmitniekā, rādītāji kā michelin un nokian, un cena ...
Opel Astra H 1.7 cdti panelī neiedegas kvelsveču lampiņa . (4)
Pirms piedarbināšanas neiedegas kvelsvecu lampina. Pie kādiem grādiem viņai būtu jaiedegas ,un ja nedeg ,kas varētu ...
Benzīns 95 vai 98? (34)
Mašīna nav "redzējusi" 95,tikai 98 markas degvielu. Vai es ļoti riskētu,ja mainītu degvielu?(SāB 9-5) | ||||||||