![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: coco.man jau liekas ka no paša sākuma vinji negrasiijaas ljaut ukrainai uzvareet..
tikai bizness..kautkaduz vecus kraamus iedeva ukrainniem.nevajadziigus.neefektiivus.lai buutu iemesls ierocu ruupniicaam dabuut naudu no budzdta modernu ierocu razosanai. tas pats eiropaa..iedeva dazus tos pirmaas paaudzes vecos leopardus un viss..kur lidmashiinas soliitaas? zen jau ukrainji apmaaciiti..tagad jaunas atrunas ka lidlauki nederot.nemaaceeshot degvielu iepildiit.kretiini eiropas #2 2024-03-22 16:38 tracer: apbriinoju juusu naivumu..aklo ticiibj labajam.🥺
p.s bet taa jau.pamaniit ka esi iekaapis piilju suudaa var tikai novelkot zaabaku #4 2024-03-22 17:24 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kapēc vainīgs ir tikai Kaimiņš? (30)
Te daudzās diskusijās visu laiku tiek pieminēts tikai Kaimiņš no KPV... Varbūt var pateikt precīzāk, ko viņš tādu ir ...
Russkij mir (18)
Kāds ir jūsu viedoklis(redzējums) par šo apzīmējumu, saturu un tā izplatīšanos telpā?
kaajnieku miinas (22)
tikko zobijkastee kautkaads latvijas meeeroga generaaliitis klaareeja ka taas mjinas navajagot.esot neeefektiivas ...
Vai zūd dzimumu atšķirības? (37)
Ka viss šitai musu progress padara mūs par hz ko... sievietes paliek arvien nesievishkjigaakas un viiirieshi ... | ||||||||