![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lazdarr dienasgrāmata
Reds: vot man arī interesanti vai mēs spēsim parādīt demokrātiskas valsts piemēru, vai mēs tomēr nu jau esam ļoti tālu no tā uz ko tik ļoti tiecāmies.
#1 2024-02-09 20:46 CoCoSan: Ļaunākais ir tas, ka viņi pirks tagad ikvienu, kuram ir kkāda vara pie mums. Un kā zināms, mūsējiem ir akūta nesaturēšana uz lielu naudu.
#3 2024-02-09 23:34 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai Belgija cieš, ka ES vadības centrs? (34)
Vai beglu nometnu Valstis atvieglo radiklali noskanoto ieplusanu-integraciju jaunas teritorijas?
Vai bija pārsteigums pa Zatlera plānošanas runu? (14)
Man jau nebija pārsteiguma.Iepriekš jau uzdevu jautājumus par ņēmājiem,par aizvainotajiem un utt.Pēc runas spriežot, ...
parunājam par pozitīvo valstī? (33)
Lūdzu minēt kādu pozitīvu lietu,kas notikusi šajā valstī.Negatīvais ir noriebies,gribas ko jauku ,gaišu izlasīt...nu ... | ||||||||