FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Piektdiena 09-02-2024 20:11 3  22

...Rašas cara vēlēšanas

......ar ko beigsies varas spriedums par Careļa iebalsošanas iespējām LV mītošajajiem, nav skaidrs; bet viens ir skaidrs - tie "savāks vajadzīgo pilsoņu kvantumu", kas "vēlas" citu karodziņu...

Un Sarkanmājas tikumības "sargsuņi" ries siekalodamies, ar piebildi, ka kaut kāda tur Latvija tos neinteresē...Bet ries, redz, šā kā tā!

Whats App ...aizsūtīja...
citi ieraksti lazdarr d-grāmatā (~614)
Komentāri
Reds: vot man arī interesanti vai mēs spēsim parādīt demokrātiskas valsts piemēru, vai mēs tomēr nu jau esam ļoti tālu no tā uz ko tik ļoti tiecāmies.
#1
2024-02-09 20:46
Andreas: Kurš vēl tic politiskajām personālijām??
#2
2024-02-09 21:43
CoCoSan: Ļaunākais ir tas, ka viņi pirks tagad ikvienu, kuram ir kkāda vara pie mums. Un kā zināms, mūsējiem ir akūta nesaturēšana uz lielu naudu.
#3
2024-02-09 23:34
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai Belgija cieš, ka ES vadības centrs? (34)
Vai beglu nometnu Valstis atvieglo radiklali noskanoto ieplusanu-integraciju jaunas teritorijas?
Vai bija pārsteigums pa Zatlera plānošanas runu? (14)
Man jau nebija pārsteiguma.Iepriekš jau uzdevu jautājumus par ņēmājiem,par aizvainotajiem un utt.Pēc runas spriežot, ...
parunājam par pozitīvo valstī? (33)
Lūdzu minēt kādu pozitīvu lietu,kas notikusi šajā valstī.Negatīvais ir noriebies,gribas ko jauku ,gaišu izlasīt...nu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅