![]() | |||
|
|
Iepazīsties
450 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lazdarr dienasgrāmata
lazdarr: ...tante būtu onku ar prasmēm pieradinājusi...Laužās svešās "buramgrāmatās"...Būtu labāk gar kastroļiem virtuvē...Raug- estiņu kādreizējais vadonis brīvs...un gan jau turīgs- vai nu Ieviņa "izģērbs" veciņo...tak jau glauns brauceklis būtu pieejams..😎
#1 2023-12-27 17:45 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
No rītiem negrib pielēkt (dīzels) (3)
Kkas ieteica atstāt SAAB slīpumā,ar priekšu uz leju. Palīdzēja! Kas tā par šaizi"?
Range Rover 2.5 dīzelis, 1998 gada, automāts. (9)
Varbūt sseit ir kāds,kādi,kam ir pieredze ar ssiem autinniem? Kam jaapieveerss uzmanību,tā vājās vietas?
Švīkas apstrāde (4)
Šodien busam darba procesā norāvu dziļu švīku. Kā un ar ko labāk apstrādāt, lai rūsa nēķerās??
Pirkt vai nepirkt šo Golf 3? (20)
Domāju, vai pirkt šo Golf 3. Kā jums šķiet, vai csdd mājaslapā minētie bojājumi ir nopietni? Izlaiduma gads: 1992, ... | ||||||||